%2Fnabidka-prace%2Falcam-profi-s-r-o%2Fmontazni-technik-slaboproude-systemy-id661test

ALCAM PROFI s.r.o.

Firma se sídlem ve Frýdku-Místku, zabývající se instalacemi SLP, především v oblasti bezpečnosti, s dlouholetou tradicí. Komplexní řešení slaboproudých systémů, především v oblasti bezpečnostních technologií, a to od malých objektů až po velké areály.

Montážní technik - slaboproudé systémy

Základní údaje

Title:Montážní technik - slaboproudé systémy
Místo působení:Moravskoslezský kraj
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:10.04.2023

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Montážní technik se zaměřením na slaboproudé systémy.

Náplň práce:
• Instalace a servis elektrických zabezpečovacích systémů, elektrických požárních systémů, kamerových systémů a systémů kontroly docházky společně se strukturovanou kabeláží
• Práce je prováděna na stavbách i u soukromých subjektů - rodinné domy a firmy, mezi dlouholeté zákazníky patří také obchodní řetězce, školy, školky a úřady

Požadujeme:

• Praxe v oboru a orientace v projektech je výhodou
• Čistý trestní rejstřík
• Schopnost pracovat v kolektivu i samostatně
• Spolehlivost
• Aktivní a zodpovědný přístup s dobrou pracovní morálkou
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
• Práce na hlavní pracovní poměr
• Solidní přístup
• Zajímavé platové ohodnocení 35 000,-Kč
• Kvalitní a kompletní pracovní vybavení
• Práce v mladém a stálém pracovním kolektivu
• Po zapracování nabízíme profesní postup na pozici: Technik servisu a provozu

Těšíme se na Vaše životopisy.

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile

Elektrotechnika a energetika | Moravskoslezský kraj | 10.04.2023