%2Fnabidka-prace%2Fabisko-stavebni-s-r-o%2Fstavbyvedouci-id385test

ABISKO stavební s.r.o.

Stavební společnost se zaměřením na zateplování a obnovu bytových domů a provádění plochých střech. Jsme firma s 20 - letou historií a stovkami úspěšně dokončených zakázek.

STAVBYVEDOUCÍ

Základní údaje

Title:STAVBYVEDOUCÍ
Místo působení:Praha
Obor: Stavebnictví
Datum:03.11.2022

Stavební společnost se zaměřením na zateplování a obnovu bytových domů hledá do svého realizačního týmu nové kolegy stavbyvedoucí pro realizaci zakázek v Praze a Středočeském kraji. Jsme firma s 20 - letou historií a stovkami úspěšně dokončených zakázek.

Místo výkonu práce a adresa provozovny: Pekařská 7, Praha - Jinonice.

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního zaměření
• Řidičské oprávnění B
• Dobrá znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)

Očekáváme samostatnost při řízení zakázek, zodpovědnost při řešení problémů stavby, loajalitu k zaměstnavateli a precizně odvedenou práci.
Začínající stavaře zaškolíme.

Pracovní náplň:
• Samostatné vedení stavebních zakázek
• Koordinace subdodavatelů
• Kontrola prováděných prací
• Jednání se zákazníky
• Příprava podkladů pro fakturaci

Nabízíme:
• 50 000 – 70 000 Kč měsíčně
• Služební vůz
• Služební telefon a PC
• Možnost práce z domova - cca 20% pracovní doby
• 25 dní dovolená

Benefity

Dovolená navíc
Homeoffice
Mobilní telefon
Notebook
Služební automobil i pro soukromé účely
Technické a obchodní školení

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Stavebnictví | Praha | 03.11.2022