Aktuální nabídka práce v Amébě

referent/ka Oddělení dokumentace a spisové služby

O nás

Základní údaje

Title:referent/ka Oddělení dokumentace a spisové služby
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Právo
Datum:25.04.2024

Popis

Náplň práce:
- Zajišťování agendy fází daňového řízení nebo správy více druhů daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění.
- Zajištění řádného chodu centrální podatelny OFŘ (včasné odeslání a doručení veškerých dokumentů), zajištění manipulace s dokumenty (příjem, zpracování, zaevidování), zpracování elektronických podání, digitalizace dokumentů a obsluhy datové schránky.
- Zajištění distribuce doručené pošty na sekretariáty odborů/sekcí OFŘ, svozu zásilek k vypravení.
- Zajištění agendy zadávání externích subjektů do systému AVISME, včetně zadávání plných mocí.
- Zajištění určené činnosti výpravny pošty (kontrola úplnosti a správnosti údajů, příprava a odevzdání k poštovní přepravě).
- Provádění činností spojených s chodem centrální spisovny OFŘ (zajištění systému uspořádání spisů, inventarizace spisového materiálu, uložení spisů po dobu skartačních lhůt, zajištění skartačního řízení a likvidace vyřazených dokumentů v souladu se SŘ FS ČR).
- Spolupodílení se na vyhledávání dokumentů k nahlížení nebo k zapůjčení a vyhledávání dokumentů v elektronickém systému spisové služby.
- Zajištění provádění digitalizace dokumentů v listinné podobě do určeného formátu pro začlenění do elektronického daňového spisu, provádění konverze dokumentů z moci úřední pro potřeby úřadu OFŘ.
- Zajištění podávání základních informací občanům o daňovém řízení, organizaci úřadu, způsobech vyřízení věcí.
- Zajištění informovanosti FÚ o nabytí právní moci rozhodnutí vydávaných OFŘ.

Požadavky:
- středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
- systematičnost, samostatnost, preciznost, znalost českého jazyka slovem i písmem a pozitivní přístup a zájem být týmovým hráčem.

Nabízíme:
- systematické vzdělávání
- místo výkonu práce BRNO
- pružná služební doba,
- 25 dní dovolené,
- 5 dní indispozičního volna,
- 1 den placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí,
- až 5 dnů služebního volna k individuálním studijním účelům,
- stravenky
- karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám (i pro rodinné příslušníky),
- a další benefity

Pokud Vás nabídka zaujala, budeme se těšit na Vaši přihlášku, která je podmínkou pro zařazení a účast ve výběrovém řízení. Výčet náležitostí přihlášky a k ní požadovaných ověřených dokladů, včetně způsobu jejího podání, naleznete v úplném znění oznámení o vyhlášení výběrového řízení uveřejněném na:

Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 6. 5. 2024, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Masarykova 427/31, Brno 602 00, nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna5000@fs.mfcr.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky xjsn2gp.

Žádosti doručené po stanovené lhůtě budou z výběrového řízení vyřazeny.

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo 500185 odborný referent/ vrchní referent Oddělení dokumentace a spisové služby Odbor podpory řízení“.

Generální finanční ředitelství

Kontaktní osoba k pozici:
Radka Semmelbauerová

radka.semmelbauerova@fs.mfcr.cz email
+420296854398 mobile

Naposledy zhlédnuto

Právo | Jihomoravský kraj | 25.04.2024