Aktuální nabídka práce v Amébě

Supply Chain Management – plánovač

O nás

Mowi ASA is one of the largest seafood companies in the world, and the world’s largest producer of Atlantic salmon. It has 14 537 employees in 25 countries and annual turnover is 3.8 billion eur. Since the Mowi adventure started in 1964 the company has grown and changed in many ways. From its humble beginnings, when a few pioneers started farming fish in their back yards, through to the present day, Mowi has become a global leader in its field. As the company has grown, both organically and as a result of mergers and acquisitions, Mowi has maintained its leading position at the forefront of the aquaculture industry.

Základní údaje

Title:Supply Chain Management – plánovač
Místo působení:Praha
Obor: Management
Datum:07.04.2021

Popis

Náplň práce:
• zajišťování zásoby surovin a odpovědnost za úroveň zpracování
• zajištění dostatečné dodávky výrobků dle potřeb zákazníků,
• zadávání výrobních zakázek
• identifikace příležitostí a možností zdokonalení pracovních postupů a zásad, které přinášejí přidanou hodnotu podnikání,
• identifikace a provádění osvědčených postupů pro nákup
• udržování a zajištění vztahů s interními dodavateli,
• Prognóza a plánování a zajištění toku suroviny
• Kontrola výrobních plánů a výstupů

Vhodný uchazeč má následující zkušenosti:
• předchozí zkušenost na pozici "Plánovač" nebo obdobné,
• AJ slovem i písmem,
• znalost MS Office, znalost systému M3 výhodou,
• profesionální a pozitivní přístup orientovaný na služby zákazníkům,
• schopnost nalézt rychlé řešení problémů s cílem dodržení požadovaných termínů
• ochota učit se a zájem o neustálé zlepšování sebe i procesů
• týmový hráč se schopností samostatné práce
• pozitivní přístup k technickým záležitostem a řešení

Co nabízíme?
• stabilní zaměstnání
• motivační mzdu
• bonusový systém odměn
• 25 dní dovolené po 1roce
• moderní mezinárodní prostředí
• příspěvek na důchodové pojištění
• multisportka

Benefity

Dovolená navíc
Homeoffice
Mobilní telefon
Notebook
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění

MOWI Czechia s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Management | Praha | 07.04.2021