Aktuální nabídka práce v Amébě

Regionální obchodně-technický zástupce - procesní měření

Title:Regionální obchodně-technický zástupce - procesní měření
Místo působení:celá Česká republika
Obor: Obchod a marketing
Datum:12.08.2019

Popis

Náplň práce:
• hlavní oblast působnosti: ČR, zejména Vysočina, Morava, kancelář v Brně nebo Ostravě, popř. v Praze)
• zaměření: procesní senzory, armatury, převodníky (v průmyslu)
• řešení aplikací a prodej v oblasti měření kapalin v průmyslu (pH, ORP, DO, vodivost, RI, …)
• instalace, kalibrace, servis a technická podpora uvedených zařízení, aplikační poradenství

Požadujeme:
• minimální požadované vzdělání:
o vysokoškolské 2. stupně se zaměřením na elektrotechniku, min. 1 rok praxe v oboru MaR nebo
o středoškoské se zaměřením na elektrotechniku, vyhláška 50, §5 a vyšší a min. 3 roky praxe v oboru MaR
• komunikativnost a dobré vystupování
• vysoké nasazení, pečlivost a spolehlivost
• zodpovědný přístup
• řidičský průkaz skupiny B
• ochotu cestovat
• znalost angličtiny, minimálně na úrovni čtení a psaní
• zkušenosti s řídícími systémy výhodou

Nabízíme:
• pohyblivá pracovní doba
• příspěvek na penzijní/životní připojištění (po 3 letech)
• notebook
• mobilní telefon
• vzdělávací kurzy, školení
• auto i pro soukromé účely
• stravenky/příspěvek na stravování

Chromservis s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | celá Česká republika | 12.08.2019