Aktuální nabídka práce v Amébě

Prodavač/ka do obchodního centra Palladium - Wojas

O nás

Wojas S.A. je jedním z největších polských výrobců obuvi, který disponuje sítí téměř 160 firemních salonů v Polsku, na Slovensku, Rumunsku a v Čechách, a ročně uvede na trh několik set novinek. V nabídce společnosti se nachází elegantní kožená dámská a pánská obuv, modely pro mládež a trekkingová obuv. Nabídku doplňuje kožená galanterie - kabelky, aktovky a opasky.

Základní údaje

Title:Prodavač/ka do obchodního centra Palladium - Wojas
Místo působení:Praha
Obor: Obchod a marketing
Datum:14.03.2019

Do našeho týmu hledáme poctivé, kreativní a usměvavé kolegy/kolegyně na pozici Prodavač/ka.

Náplň práce:
• Prodej kožené obuvi a kožené galanterie
• Přímý kontakt se zákazníky
• Komunikace i se zahraničními zákazníky (AJ, popřípadě RJ)
• Přejímka zboží, vybalování, zarovnávání, kontrola
• Dynamická práce

Co od Vás očekáváme:
• Zkušenosti s prodejem
• Odpovědnost, samostatnost, spolehlivost a pečlivost
• Vynikající komunikační dovednosti a příjemné vystupování
• Orientace na zákazníka

Co vám nabízíme:
• Příjemné a atraktivní prostředí v centru Prahy, Palladium
• Práci na HPP, možnost i práce na zkrácený úvazek a ZTP (dle dohody)
• Dobré platové podmínky s možností variabilní složky
• Nástupní plat od 23000,- Kč
• Velmi vhodně nastavené motivační ohodnocení (procenta z prodeje, odměny za plnění plánu, osobnostní ohodnocení)
• Dobrý pracovní kolektiv
• Dress code – vrchní díl
• Sleva 50% na 1 ks/měsíčně dle vlastního výběru z celého sortimentu

WOJAS Czech s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Praha | 14.03.2019