Aktuální nabídka práce v Amébě

PŘÍPRAVÁŘ STAVEB

O nás

Naše společnost AVERS spol. s.r.o. je stavební společnost zaměřená na rekonstrukce a obnovu památek s celorepublikovou i zahraniční působností, která je na trhu již 30 let.

Základní údaje

Title:PŘÍPRAVÁŘ STAVEB
Místo působení:Praha
Obor: Stavebnictví
Datum:18.05.2022

Popis

Co požadujeme:
• minimálně SŠ stavebního směru
• technické předpoklady, aktivní přístup k práci, pečlivost, flexibilita,
• praxe v oblasti přípravy staveb - oboru pozemního stavitelství,
• znalost stavebních rozpočtů a obsahové stránky jednotlivých položek rozpočtu,
• znalost projektové dokumentace a její čtení

Náplň práce:
• Příprava ve fázi předvýrobního a výrobního procesu,
• poptávka subdodavatelských firem,
• hodnocení příchozích subdodavatelských nabídek,
• výrobní příprava staveb-zpracování změnových listů a jejich ocenění,
• zadávání a vyhodnocování nabídek subdodavatelů,
• kompletace nabídek,
• jednání se subdodavateli,
• příprava podkladů pro fakturaci,
• účast na kontrolních dnech, tvorba výkazů výměr, tvorba objednávek a smluv subdodavatelů, jednání s objednateli atd.

Nástup možný IHNED nebo dle dohody.

Co nabízíme:
• finanční ohodnocení dle zkušeností: 45 000,- Kč -70 000,- Kč
• nadstandartní odměny za dosažené výsledky stavby
• odborný rozvoj - možnost dalšího vzdělávání odborného a jazykového
• práci na dobu neurčitou
• práci ve středně velké společnosti, nezatížené složitou interní byrokracií
• stravenkový paušál
• penzijní připojištění
• 5 týdnů dovolené
• karta MULTISPORT
• služební vůz i k soukromým účelům
• notebook, telefon

AVERS, spol. s r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Stavebnictví | Praha | 18.05.2022