Aktuální nabídka práce v Amébě

Pracovník,ce expedice

O nás

Jsme prosperující strojírenská firma se sídlem na Sulkově (5 Km od Plzně), v České republice jsme již od roku 1993. Naše společnost je součástí koncernu Gühring KG, který je díky své více než stoleté tradici vnímán jako světová jednička v oblasti produkce špičkových řezných nástrojů a upínačů pro průmyslové obrábění. Společnost Gühring je strategickou součástí koncernu a na námi vyráběné nástroje se samozřejmě vztahují stejná měřítka a nároky, jako na nástroje vyráběné v ostatních závodech koncernu. Špičkové profesionální nástroje pro nejnáročnější úkoly průmyslového obrábění – vrtáky, výstružníky, frézy, frézovací nástroje, závitovaní nástroje – od nás směřují k renomovaným výrobcům automobilového průmyslu, letecké techniky i k výrobcům nástrojů. Jako jedni z mála v České republice poskytujeme komplexní servis řezných nástrojů.

Základní údaje

Title:Pracovník,ce expedice
Místo působení:Plzeňský kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:13.01.2021

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici Pracovník/-ce expedice.
Místo výkonu práce: Gühring s.r.o., Na Perkách 608, 33021 Líně-Sulkov

Náplň práce:
• příprava zboží pro expedici
• balení objednaného zboží do krabic
• vyhotovení dodací listů a dalších podkladů
• naskladňování/vyskladňování hotových výrobků
• práce na PC (SAP)

Požadavky:
• zkušenosti s přípravou zboží pro expedici výhodou
• práce v SAP výhodou (není podmínkou)
• pečlivost
• práce na ranní a odpolední směny (7,5 hod + 0,5 h přestávka)

Nabízíme:
• stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu a příjemném čistém prostředí
• příspěvek na dopravu podle km (1000,-, respektive 2000,-)
• výkonnostní odměny
• 2x ročně motivační odměna
• příspěvek na penzijní připojištění 1 000 Kč
• 5 týdnů dovolené
• dotované závodní stravování/stravenky
• jubilejní odměny
• možnost kariérního postupu

Benefity

Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

GÜHRING s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Plzeňský kraj | 13.01.2021