Aktuální nabídka práce v Amébě

Operátor,ka ve výrobě

O nás

Jsme nový subjekt v oblasti výroby speciálních balicích papírů v České republice. S respektem a vědomím zodpovědnosti se hlásí k tradici výroby papíru v obci Lukavice na Šumpersku, navazuje na ni a snaží se ji dále rozvíjet. „Spolehlivost, respekt, zodpovědnost“ je i hlavním mottem společnosti. Spolehlivost vůči zákazníkům, obchodním partnerům a zaměstnancům , respekt k práci předchozích generací ale i respekt ke konkurenci, zodpovědnost vůči přírodě a jejím zdrojům.

Základní údaje

Title:Operátor,ka ve výrobě
Místo působení:Olomoucký kraj
Obor: Operator výroby
Datum:12.11.2020

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici Operátor/ka ve výrobě.
Místo výkonu práce: Lukavice, okres Šumperk

Pracovní doba:
nepřetržitý provoz, 12-ti hodinové směny v systému krátký – dlouhý týden, 06:00 – 18:00, 18:00 – 06:00

Pracovní náplň:
obsluha strojů na výrobu a zpracování papíru - na různých pozicích v rámci celého procesu výroby – od začátku výroby (rozvlákňování) až po úpravnu (archy, sáčkárna).

Požadujeme:
• min. nižší středoškolské vzdělání technického směru
• základní znalost práce na PC
• flexibilita
• oprávnění VZV výhodou

Nabízíme:
• eStravenka UP
• výkonové odměny
• osobní ohodnocení
• odpolední příplatek
• dodatkové volno

Platové podmínky:
měsíční mzda od 18 500,- Kč do 35 000,-Kč

Benefity

Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny

Balsac papermill s.r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Operator výroby | Olomoucký kraj | 12.11.2020