Aktuální nabídka práce v Amébě

Obchodní zástupce, prodejce měřicích přístrojů a měřidel

O nás

V M&B Calibr se věnujeme 30 let měřicí technice. Od akreditovaných kalibrací, přes zakázkové měření, prodej měřicí techniky, školení až po servis měřidel. Jsme tým více než 40 zkušených profesionálů, kteří dělají svoji práci s odhodláním a srdcem.

Title:Obchodní zástupce, prodejce měřicích přístrojů a měřidel
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:02.04.2021

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici Obchodní zástupce, prodejce měřicích přístrojů a měřidel.
Místo výkonu práce: INSIZE Czech s.r.o., Krumlovská 26, 664 91 Ivančice

INSIZE je světový výrobce měřicí techniky přinášející technologické inovace se zastoupením v 54 zemích světa. INSIZE Czech je pobočka výrobce INSIZE pro prodej měřidel a měřících přístrojů distributorům, ale i přímo koncovým zákazníkům, s interaktivním showroomem a skladem pro ČR.

Pracovní náplň:
- péče o stávající zákazníky
- aktivní účast na obchodním rozvoji firmy
- práce v terénu i v kanceláři

Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny B
- flexibilitu, zodpovědnost a pečlivost
- zkušenost v oboru výhodou

Práce je vhodná pro technicky myslicí lidi se smyslem pro detail

Nabízíme:
- pracovní doba: pondělí až pátek
- práce na plný úvazek
- firemní benefity
- samozřejmostí je kompletní zaškolení

Benefity

Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

M & B Calibr, spol. s r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Jihomoravský kraj | 02.04.2021