Aktuální nabídka práce v Amébě

Mzdová / mzdový účetní

Základní údaje

Title:Mzdová / mzdový účetní
Místo působení:Praha
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:09.01.2019

Popis

Náplň práce:
- samostatný výpočet mezd zaměstnanců v personálně-mzdovém informačním systému
- vedení veškeré mzdové agendy (mzdové listy, ELDP, roční zpracování daní atp.)
- provádění srážek pojistného a daní, jejich odvody dle platné legislativy
- provádění srážek ze mzdy dle platné legislativy
- komunikace s orgány státní správy a se zdravotními pojišťovnami
- vypracování podkladů pro správné zaúčtování mezd

Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- minimální praxi 5 let na obdobné pozici
- velmi dobrou znalost mzdového účetnictví
- znalost legislativy v oblasti mzdové a personální
- znalost daňové problematiky v rozsahu mzdové agendy
- uživatelskou znalost práce s počítačem, především MS Excel a Word
- zkušenost s personálně-mzdovým informačním systémem, výhodou znalost systému EGJE
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, přesnost

Nabízíme:
- zázemí české stabilní společnosti s mnohaletou tradicí
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- odpovídající finanční ohodnocení
- pracoviště v centru Prahy
- zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, zdravotní volno, stravenky, příspěvek na penzijní/životní připojištění)

Nástup: ihned

Informace o pozici:
Místo pracoviště: Havlíčkova 1043/11, Praha - Nové Město
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays

Ferona, a.s.

Kontaktní osoba k pozici:
Michaela Hamplová, DiS
Marketingový specialista

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 601 166 173 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Praha | 09.01.2019