Aktuální nabídka práce v Amébě

Garanční přijímací technik

O nás

Společnost HESTI, spol. s r.o. je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů těžké nákladní techniky. Jedná se o ryze českou společnost s 25-letou tradicí. Hlavní sídlo společnosti je v Praze. Disponuje sítí poboček po celé České republice. Dodává na český trh vozidla MAN, KRONE, STAS, MEILLER a je poskytovatelem autorizovaných servisních služeb pro uvedená vozidla.

Základní údaje

Title:Garanční přijímací technik
Místo působení:Plzeňský kraj
Obor: Automotive
Datum:16.01.2020

Popis

Náplň práce:
- příjem, evidence a uzavírání garančních i běžných zakázek + servisních smluv
- odpovědnost za zpracování + uplatnění zakázek řešených v rámci záruk výrobce, mobility a servisních smluv
- kalkulace zakázek
- komunikace se zákazníkem

Požadujeme:
- minimální vzdělání: Střední odborné s výučním listem
- znalost práce s PC
- schopnost pracovat samostatně, flexibilita, vstřícnost
- spolehlivost a zodpovědnost
- řidičský průkaz výhodou

Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- mzda 30 – 40 000 Kč
- pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- možnost pracovního postupu
- další firemní výhody

Místo výkonu práce: Plzeňský kraj – Třemošná (Provozovna: Záluží 328, 330 11 Třemošná)
Datum nástupu: ihned
Provoz: dvousměnný + jedna sobota v měsíci

HESTI, spol. s r. o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Automotive | Plzeňský kraj | 16.01.2020