Aktuální nabídka práce v Amébě

Elektrikář, Elektrotechnik

O nás

Společnost Anbremetall a.s. se zabývá recyklací neželezných a železných kovů. Sídlo společnosti se nachází v průmyslové zóně Rybníky nedaleko města Dobříš. Společnost Anbremetall a.s. zde působí již od roku 1992 a od té doby si buduje silnou pozici v oblasti recyklace především neželezných kovů a to nejen v ČR, ale i zemích EU. V současnosti je prosperující dynamickou firmou, jejímž cílem je další rozvoj a modernizace v oblasti recyklace surovin s důrazem na ochranu životního prostředí a obnovitelné zdroje.

Základní údaje

Title:Elektrikář, Elektrotechnik
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:07.03.2019

Společnost Anbremetall a.s. - Rybníky u Dobříše hledá vhodného kandidáta na pozici provozního elektrikáře/elektrotechnika.

Pracovní náplň:
• elektrikář odpovídá za správné zapojení elektrických zařízení
• provádí instalaci stávajícího i nového elektrozařízení
• vykonává běžnou údržbu elektrozařízení
• provádí dílčí opravy elektrických zařízení strojů a odstraňuje závady
• provádí opravy ručního nářadí
• obstarává elektroinstalační práce, kompletování elektrorozvaděčů a měřicích zařízení
• vykonává servis a údržbu el. zařízení
• spolupracuje na konstrukci zařízení
• provádí samostatnou diagnostiku a opravy na strojích

Požadujeme:
• vyučení v oboru - zaměření na slaboproud
• praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
• vyhlášku 50/§6 – kvalifikace pro práci na elektrických zařízeních
• alespoň základní orientaci v elektro dokumentaci podmínkou
• znalost systémů Siemens Simatic výhodou

Nabízíme:
• zázemí stabilní české společnosti
• 13. plat
• dovolenou navíc
• příspěvky na stravování
• příplatky za pohotovost
• samostatnou a motivující práci
• možnost vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
• platové ohodnocení dle kvalifikace a praxe 25.000,- až 35.000,- plus výkonnostní odměny

Pracoviště: Rybníky u Dobříše
Nástup možný ihned, nebo dle dohody

ANBREMETALL a.s.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
Marketingový specialista

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Elektrotechnika a energetika | Středočeský kraj | 07.03.2019