Aktuální nabídka práce v Amébě

Automechanik Volkswagen (m/ž)

O nás

Společnost Auto Podbabská sídlí na své adrese Pod Paťankou, Praha 6 již více jak 40 let. Disponujeme dlouholetou praxí v prodeji nových či ojetých vozů. Nabízíme profesionální služby autorizovaného servisu a v neposlední řadě i automatickou myčku vozů a plnicí stanici CNG. Nabízíme nové i starší vozy značek ŠKODA a Volkswagen a to jak osobní, tak Volkswagen Užitkové vozy.

Základní údaje

Title:Automechanik Volkswagen (m/ž)
Místo působení:Praha
Obor: Automotive
Datum:20.12.2018

Popis

AUTOMECHANIK VOLKSWAGEN

Požadavky:
•vyučení v oboru
•pečlivost, samostatnost
•praxe v oboru 5 let (autorizovaný servis – značka není preferována)
•znalost diagnostiky
•trestní bezúhonnost
•řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
•servis a opravy vozidel
•diagnostika závad

Nabízíme:
•dlouhodobou spolupráci na HPP
•zázemí prosperující společnosti
•Motivující finanční ohodnocení dle zkušeností a výkonu (30 000 – 50 000Kč)
•práci s moderní automobilovou technikou, propracovaný systém vzdělávání, jazykové kurzy
•příspěvek na stravování v místě pracoviště
•slevy na veškeré firemní výrobky a služby
•20 dní dovolené, free day, sick days
•Výhodný zaměstnanecký Leasing vozidel ŠKODA
•termín nástupu : po dohodě možný ihned

AUTODRUŽSTVO PODBABSKÁ

Kontaktní osoba k pozici:

Naposledy zhlédnuto

Automotive | Praha | 20.12.2018