Aktuální nabídka práce v Amébě

Asistent/ka poradce - transfer pricing

O nás

Grant Thornton poskytuje komplexní služby v oblasti auditu, účetnictví, daňového poradenství a manažerského a transakčního poradenství. Grant Thornton působí na trhu od roku 1924 a v současnosti patří mezi 6 největších organizací svého druhu na světě. V členských firmách Grant Thornton v současnosti pracuje přes 50 000 profesionálů, kteří působí ve více než 130 zemích celého světa. Společný roční obrat členských firem dosahuje 5 miliard EUR. Grant Thornton si na českém trhu vybudoval silnou pozici. V České republice poskytujeme kompletní nabídku služeb od oblasti auditu, daňového poradenství a služeb mzdového účetnictví včetně, manažerského a transakčního poradenství. Roční obrat Grant Thornton v České republice v současnosti přesahuje 300 miliónů Kč, v kancelářích v Praze a Brně pracuje přes 150 odborníků. Grant Thornton poskytuje v České republice služby více než 700 klientům z privátní i veřejné sféry, k nimž patří i polovina Czech TOP 100 firem.

Základní údaje

Title:Asistent/ka poradce - transfer pricing
Místo působení:Praha
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:07.08.2019

Popis

Popis pozice:

- prověřování a selekce vhodných subjektů pro srovnávací analýzu
- spolupodílení se na přípravě pricingových dokumentací
- asistence při přípravě žádostí o závazné posouzení dle §38nc zákona o daních z příjmů
- spolupráce na ocenění a analýze přeshraničních transakcích
- zapojení se do projektů, které jsou prováděny v rámci spolupráce skupiny Grant Thornton na mezinárodní úrovni
- možnost spolupráce s daňovými poradci

Požadujeme:

- středoškolské či vysokoškolské vzdělání z oboru ekonomie nebo účetnictví nebo oceňování
- znalost angličtiny nebo němčiny na úrovni B1 a lépe
- analytické schopnosti
- znalost práce s MS Office s důrazem na Excel nebo LibreOffice s důrazem na Calc

Nabízíme:

- přátelské prostředí
- podporu růstu a vzdělání pomocích interních a externích (popřípadě zahraničních) školení zejména v pracovním oboru nebo v jazykové výbavě
- 5 týdnů dovolené
- smlouvu na dobu neurčitou
- možnost pracovat na zkrácený úvazek – minimálně 3 dny v týdnu
- motivující finanční ohodnocení
- stravenky/multisport karta
- jazykové kurzy
- možnost práce na home office
- cafeterie
- dovolenou 5 týdnů
- firemní vzdělávání

Datum nástupu: ihned

Benefity

Dovolená navíc
Homeoffice
Jazykové kurzy
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Sportovní vyžití
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zkrácený úvazek

Grant Thornton

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Praha | 07.08.2019