Aktuální nabídka práce v Amébě

Dispečer dopravy

O nás

Příběh společnosti BONAVITA, spol. s r.o. začal v roce 1991, kdy byla založena jako rodinná společnost, kterou je i v současnosti. BONAVITA je přední českou potravinářskou firmou, zabývající se výrobou a prodejem výrobků racionální výživy a výrobků, které svým složením pomáhají lidem dodržovat zásady správné výživy. BONAVITA má ve svém portfoliu širokou škálu výrobků, do které patří: snídaňové cereálie, müsli, ovesné kaše, cereální, ořechové a müsli tyčinky, cereální nápoje, trvanlivé pekařské a pufované výrobky, popcorn, těstoviny a sójové potraviny (alias sójové „maso“). Současná BONAVITA z hlediska výroby cereálií nemá v České republice konkurenci a v evropském měřítku patří v tomto ukazateli ke špičce. BONAVITA má nyní 2 výrobní závody v ČR a 1 na Slovensku.

Základní údaje

Title:Dispečer dopravy
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Potravinářství
Datum:11.06.2021

Do našeho týmu hledáme kolegu/ kolegyni na pozici DISPEČER DOPRAVY

Náplň práce:
• Sjednávání přeprav s externími (smluvními) dopravci na bázi dohodnutých tabulkových cen
• Zpracování a zajišťování relací (destinací) silniční dopravou, mezinárodní i vnitrostátní

Požadujeme:
• SŠ, Obchodní škola
• Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:
• zaměstnání na HPP
• zázemí stabilní české společnosti
• nástup možný ihned
• dotované stravování
• služební mobilní telefon
• sleva na nákup výrobků společnosti

Pracoviště: Kunice - Vidovice

Benefity

Občerstvení na pracovišti
Pitný režim
Slevové programy
Zázemí stabilní společnosti

BONAVITA, spol. s r.o.

Kontaktní osoba k pozici:
Ing. Iveta Sůsová

susova@bonavita.cz email
+420 776 417 435 mobile

Naposledy zhlédnuto

Potravinářství | Středočeský kraj | 11.06.2021