Aktuální nabídka práce v Amébě

Pracovnice úklidu – nemocnice Náchod DPP/DPČO nás

OLMAN SERVICE s. r. o. zajišťuje komplexní služby v oblasti správy objektů a ostrahy. Správa je prováděna v administrativních budovách, zdravotnických zařízeních, výstavních a expozičních centrech, výrobních halách a v mnoha dalších objektech. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci se zákazníky. Naše služby jsou: Pravidelný úklid – pravidelný úklid vnitřních a venkovních ploch je hlavní službou, kterou v rámci komplexních služeb v oblasti správy nemovitostí společnost OLMAN SERVICE s. r. o. nabízí. Hygienický servis – služba hygienického servisu obsahuje nejen dodávku a doplňování hygienických náplní a potřeb, ale ucelenou nabídku sanitárního vybavení, také zajišťuje usnadnění každodenních starostí s čistotou. Jednorázový úklid – jsme personálně, technicky i technologicky připraveni realizovat různé druhy úklidů. Péče o zeleň a zimní údržba – V rámci venkovního úklidu nabízíme zahradnické práce a letní a zimní údržbu komunikací a ploch v průmyslových areálech a na parkovištích. Ochrana majetku a osob – Nedílnou součástí námi nabízených komplexních služeb v oblasti správy nemovitostí jsou služby spojené s ochranou majetku a osob včetně PCO a dalších služeb. Společnost OLMAN SERVICE s. r. o. poskytuje NÁHRADNÍ PLNĚNÍ. Společnost OLMAN SERVICE s. r. o. zaměstnává více než 50% zaměstnanců se zdravotním postižením a může podle § 81 odst. 2, písm. b) zákona č. 435/2004 Sb., v platném znění poskytnout svým odběratelům výrobky nebo služby pro účely náhradního plnění.

Základní údaje

Title:Pracovnice úklidu – nemocnice Náchod DPP/DPČ
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Služby
Datum:13.05.2020

PopisBojíte se v této době o práci? Přijďte k nám!

I v této nejisté době nabízíme jistotu práce pro osoby se zdravotním postižením, nejohroženější skupinu obyvatel v ČR.Hledáme UKLÍZEČE/KU do Nemocnice v Náchodě.Naše úklidová společnost OLMAN SERVICE s. r.o. svou dezinfekcí a čistotou přispívá k prevenci před nákazou virem COVID-19 a zdraví lidí.Záleží Vám na perfektní čistotě a kvalitě, u nás budete určitě potřebovat zodpovědný přístup k práci.Náplní Vaší práce bude uklízet, dezinfikovat, vynášet koše, vysávat, setírat prach, umývat WC a umyvadla, mopovat podlahové krytiny.


Garantujeme Vám pravidelný příjem, nabízíme jedinečné pracovní postupy, náborový příspěvek až 20.000,- Kč, odměna za získání dalšího OZP pracovníka až 2000 Kč.

Svou prací můžete ovlivnit zdraví lidí. Poskytneme Vám dostatek času na zapracování, najdete u nás nové kamarády.Nenecháme Vás v tom sami, přihlaste se k nám na telefon: 773 761 801 nebo napište na email: nabor@olman.cz.


Benefity

Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Pracovní oděv
Přátelský kolektiv
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti
Zkrácený úvazek« Zpět na přehled

OLMAN SERVICE  s. r. o.

OLMAN SERVICE s. r. o.

Kontaktní osoba k pozici:
Eva Bittnerova


nabor@olman.cz email
734360001 mobile

Naposledy zhlédnuto

Služby | Královéhradecký kraj | 13.05.2020