Aktuální nabídka práce v Amébě

Pracovník/ce úklidu – Brno Černovice (pro OZP, OZZ)O nás

OLMAN SERVICE s. r. o. zajišťuje komplexní služby v oblasti správy objektů a ostrahy. Správa je prováděna v administrativních budovách, zdravotnických zařízeních, výstavních a expozičních centrech, výrobních halách a v mnoha dalších objektech. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci se zákazníky. Naše služby jsou: Pravidelný úklid – pravidelný úklid vnitřních a venkovních ploch je hlavní službou, kterou v rámci komplexních služeb v oblasti správy nemovitostí společnost OLMAN SERVICE s. r. o. nabízí. Hygienický servis – služba hygienického servisu obsahuje nejen dodávku a doplňování hygienických náplní a potřeb, ale ucelenou nabídku sanitárního vybavení, také zajišťuje usnadnění každodenních starostí s čistotou. Jednorázový úklid – jsme personálně, technicky i technologicky připraveni realizovat různé druhy úklidů. Péče o zeleň a zimní údržba – V rámci venkovního úklidu nabízíme zahradnické práce a letní a zimní údržbu komunikací a ploch v průmyslových areálech a na parkovištích. Ochrana majetku a osob – Nedílnou součástí námi nabízených komplexních služeb v oblasti správy nemovitostí jsou služby spojené s ochranou majetku a osob včetně PCO a dalších služeb. Společnost OLMAN SERVICE s. r. o. poskytuje NÁHRADNÍ PLNĚNÍ. Společnost OLMAN SERVICE s. r. o. zaměstnává více než 50% zaměstnanců se zdravotním postižením a může podle § 81 odst. 2, písm. b) zákona č. 435/2004 Sb., v platném znění poskytnout svým odběratelům výrobky nebo služby pro účely náhradního plnění.

Základní údaje

Title:Pracovník/ce úklidu – Brno Černovice (pro OZP, OZZ)
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Služby
Datum:13.05.2020

Popis

Bojíte se v této době o práci? Přijďte k nám!

I v této nejisté době nabízíme jistotu práce pro osoby se zdravotním postižením, nejohroženější skupinu obyvatel v ČR.

Hledáme UKLÍZEČE/KU ve městě Brně.Pracoviště: Areál psychiatrické nemocnice.Naše úklidová společnost OLMAN SERVICE s. r.o. svou dezinfekcí a čistotou přispívá k prevenci před nákazou virem COVID-19 a zdraví lidí.Záleží Vám na perfektní čistotě a kvalitě, u nás budete určitě potřebovat zodpovědný přístup k práci.Náplní Vaší práce bude uklízet, dezinfikovat, vynášet koše, vysávat, setírat prach, umývat WC a umyvadla, mopovat podlahové krytiny.

Pracovní doba PO – PÁ od 6 - 13 hodin.Garantujeme Vám pravidelný příjem, nabízíme jedinečné pracovní postupy, náborový příspěvek až 20.000,- Kč, odměna za získání dalšího OZP pracovníka až 2000 Kč.

Svou prací můžete ovlivnit zdraví lidí. Poskytneme Vám dostatek času na zapracování, najdete u nás nové kamarády.Nenecháme Vás v tom sami, přihlaste se k nám na telefon: 730 186 797,

730 360 001 nebo napište na email: nabor@olman.cz.

Benefity

Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Podpora vašich zajímavých nápadů
Pracovní oděv
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti
Zkrácený úvazek« Zpět na přehled

OLMAN SERVICE  s. r. o.

OLMAN SERVICE s. r. o.

Kontaktní osoba k pozici:
Eva Bittnerova


nabor@olman.cz email
734360001 mobile

Naposledy zhlédnuto

Služby | Jihomoravský kraj | 13.05.2020