Aktuální nabídka práce v Amébě

Pracovník údržby areálu – Brno Bystrc (vhodné pro starobního důchodce)

O nás

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. zabývající se komplexními službami v oblasti správy nemovitostí a ostrahy objektů. - stabilní a rozvíjející se společnost - 25 let na trhu - působíme ve více než 35 městech ČR - nabízíme práci na HPP/DPP - nabízíme zaměstnanecké benefity - pracovní příležitost pro osoby se zdravotním omezením (OZP, OZZ)

Základní údaje

Title:Pracovník údržby areálu – Brno Bystrc (vhodné pro starobního důchodce)
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Brigády
Datum:13.03.2019

Firma OLMAN spol. s.r.o. hledá pro pracoviště Brno – Bystrc zručného a spolehlivého pracovníka údržby areálu na 4 hodiny denně ve starobním důchodu. Práce vhodná pro zájemce z blízkého okolí Bystrce.

Pracoviště: Brno Bystrc, ul. Jakuba Obrovského 1b.

Náplň práce: drobná údržba nemovitosti, úklid sněhu, zametání, krátké služební cesty po Brně a okolí.

Bližší informace na telefonu: 730 186 797 nebo posílejte životopisy na adresu: nabor@olman.cz

Požadujeme:
Ř. P. Sk B
Časová flexibilita
Trestní bezúhonnost
Spolehlivost
Zodpovědnost ke svěřeným úkolům

Nabízíme:
Hodinová mzda 100 Kč
Práce na DPP 4 hodiny denně
Pravidelný měsíční přivýdělek
Dlouhodobá spolupráce
Zázemí stabilní společnosti

Benefity

Občerstvení na pracovišti
Pitný režim
Podpora vašich zajímavých nápadů
Přátelský kolektiv
Výkonnostní odměny
Zkrácený úvazek

OLMAN SERVICE  s. r. o.

OLMAN SERVICE s. r. o.

Kontaktní osoba k pozici:
Lada Doné

lada.done@olman.cz email

Naposledy zhlédnuto