%2Fnabidka-prace%2Fwilo-cs-s-r-o%2Fprojektovy-manazer-pro-water-management-morava-id781test

WILO CS, s.r.o.

Hlavní trendy jako jsou globalizace, digitalizace a nedostatek energie tvoří některé z našich největších budoucích výzev. Tyto výzvy přijímáme a vážně se jimi zabýváme. Trendy, které ovlivňují naši společnost a naše podnikání, se snažíme pochopit a podle nich jednat. Vyvíjením produktů a řešení hýbeme nejen vodou, ale i budoucností lidí po celém světě. Jako průkopník v oblasti čerpadel se nezaměřujeme jen na naše vysoce kvalitní výrobky, ale hlavně na naše zaměstnance. Ty z vás, kteří se rozhodnou být součástí Wilo, čeká možnost dlouhodobého osobního a organizačního rozvoje, jakož i dostatečného prostoru pro realizaci vlastních myšlenek. U společnosti Wilo budete hýbat budoucností svou i ostatních.

Projektový manažer pro Water Management, Morava

Základní údaje

Title:Projektový manažer pro Water Management, Morava
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:28.04.2021

Společnost WILO CS, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Projektový manažer/ka pro Water Management pro oblast Morava.

Náplň činnosti:
• Prodej techniky Wilo v segmentu vodního hospodářství
• Realizace prodejního plánu v dané oblasti
• Posilování loajality stávajících zákazníků
• Získávání nových obchodních partnerů
• Úzká spolupráce s odd. marketingu při provádění prodejní strategie

Kvalifikační požadavky:
• Vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru
• Nejméně tříletá zkušenost v B2B prodeji v oboru čerpací techniky nebo příbuzném
• Výborné komunikační schopnosti a silná orientace na zákazníka
• Schopnost samostatně plánovat prodejní a obchodní aktivity
• ŘP skupiny B
• Znalost AJ na komunikační úrovni a pro orientaci v odborném textu

Nabízíme:
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Nadstandardní zaměstnanecké benefity
• Unikátní a silnou firemní kulturu nadnárodní společnosti
• Firemní vůz i pro soukromé užívání

Benefity

Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Služební automobil i pro soukromé účely
Spolupráce na ambiciózních projektech
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Jihomoravský kraj | 28.04.2021