%2Fnabidka-prace%2Fwilo-cs-s-r-o%2Fobchodny-zastupca-pre-predaj-cerpadiel-id855test

WILO CS, s.r.o.

Hlavní trendy jako jsou globalizace, digitalizace a nedostatek energie tvoří některé z našich největších budoucích výzev. Tyto výzvy přijímáme a vážně se jimi zabýváme. Trendy, které ovlivňují naši společnost a naše podnikání, se snažíme pochopit a podle nich jednat. Vyvíjením produktů a řešení hýbeme nejen vodou, ale i budoucností lidí po celém světě. Jako průkopník v oblasti čerpadel se nezaměřujeme jen na naše vysoce kvalitní výrobky, ale hlavně na naše zaměstnance. Ty z vás, kteří se rozhodnou být součástí Wilo, čeká možnost dlouhodobého osobního a organizačního rozvoje, jakož i dostatečného prostoru pro realizaci vlastních myšlenek. U společnosti Wilo budete hýbat budoucností svou i ostatních.

Obchodný zástupca pre predaj čerpadiel

Základní údaje

Title:Obchodný zástupca pre predaj čerpadiel
Místo působení:Slovensko
Obor: Obchod a marketing
Datum:30.09.2019

Hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Obchodný zástupca pre predaj čerpadiel pre región Bratislava a Západné Slovensko.

Náplň činnosti:
• Predaj techniky Wilo v segmente TZB
• Realizácia predajného plánu v danej oblasti
• Posilňovanie loajality existujúcich zákazníkov
• Získavanie nových obchodných partnerov
• Úzka spolupráca s odd. marketingu pri uskutočňovaní predajnej stratégie

Kvalifikačné požiadavky:
• Stredo- alebo vysokoškolské vzdelanie technického alebo ekonomického smeru
• Najmenej trojročná skúsenosť v B2B predaji
• Výborné komunikačné schopnosti a silná orientácia na zákazníka
• Schopnosť samostatne plánovať predajné a obchodné aktivity
• VP skupiny B
• Znalosť AJ na základnej komunikačnej úrovni

Ponúkame:
• Nadštandardné finančné ohodnotenie
• Nadštandardné zamestnanecké benefity
• Unikátnu a silnú firemnú kultúru nadnárodnej spoločnosti
• Firemné auto aj na súkromné použitie

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Slovensko | 30.09.2019