%2Fnabidka-prace%2Fwemac-s-r-o%2Ftechnicky-konzultant-pro-podporu-prodeje-id1724315961test

WEMAC s.r.o.

Technický konzultant pro podporu prodeje

Základní údaje

Title:Technický konzultant pro podporu prodeje
Místo působení:Praha
Obor: Administrativa
Datum:22.08.2024

Menší rodinná firma se sídlem na Praze 8, která je na trhu přes 25 let hledá do svého týmu technického konzultanta, který by se podílel na přípravě a realizaci projektů. Nabízíme odsávací a filtrační technologii prvotřídní kvality.
Požadujeme:
• Středoškolské vzdělání se zaměřením na strojírenství
• Schopnost komunikovat anglicky
• Zkušenost s kreslením v CAD
• Komunikativnost a ochotu učit se novým věcem
• Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
• Příprava a administrace technické a výkresové dokumentace
• Plnění dílčích úkolů v rámci přípravy projektu
• Řešení technických problémů a hledání efektivního řešení
• Komunikace s dodavateli i zahraničními partnery
Nabízíme:
• Zajímavou práci v menší rodinné firmě
• Možnost profesního růstu
• 5 týdnů dovolené
• Kariérní a platový růst

Benefity

Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Jazykové kurzy
Notebook
Občerstvení na pracovišti
Pitný režim
Technické a obchodní školení
Zkrácený úvazek

Kontaktní osoba k pozici

Pavlína Pánková

pavlina.pankova@wemac.cz email
603398022 mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Praha | 22.08.2024