%2Fnabidka-prace%2Fvyrtych-a-s%2Ftechnik-technicke-podpory-id109test

VYRTYCH a.s.

Společnost VYRTYCH a.s. působí na trhu třicet let a za tu dobu se zařadila mezi významné české výrobce a exportéry. Jedná se o moderní a dynamickou společnost s ryze českým vlastnictvím.

Technik technické podpory

Základní údaje

Title:Technik technické podpory
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Strojírenství
Datum:17.03.2021

Společnost VYRTYCH a. s., výrobce světelné techniky, hledá pracovníka na pozici Technik technické podpory se znalostí CAD softwaru.
Místo výkonu práce: Židněves 116, 294 06 Březno u Mladé Boleslavi

Náplň práce Technika:

• zpracovává návrhy a konstrukce svítidel
• vypracovává konstrukční změny podle požadavků
• zajišťuje nezbytné kroky potřebné při zhotovení nebo testování svítidel
• vyhotovuje a aktualizuje veškeré výrobní a technologické podklady a stanovuje výrobní postupy a metody
• samostatně zpracovává dílčí úkoly nebo postupy se zřetelem na plánované náklady, investice a termíny
• zajišťuje technickou podporu obchodním zástupcům a zákazníkům

Požadujeme:
• SŠ vzdělání technického zaměření (vhodné i pro absolventy)
• znalost práce s PC (3D a 2D konstruování v CAD systémech, MS Office)
• znalost CNC programování vysekávacích a ohraňovacích lisů výhodou
• AJ nebo NJ (orientace v technické dokumentaci)

Nabízíme:
• perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě
• příjemné pracovní prostředí
• možnost osobního růstu
• zajímavé finanční ohodnocení
• vhodné i pro absolventy

Nástup: dohodou

Benefity

Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Středočeský kraj | 17.03.2021