%2Fnabidka-prace%2Fvyrtych-a-s%2Fprogramator-cnc-vysekavaci-a-ohranovaci-stroje-id426test

VYRTYCH a.s.

Společnost VYRTYCH a.s. působí na trhu třicet let a za tu dobu se zařadila mezi významné české výrobce a exportéry. Jedná se o moderní a dynamickou společnost s ryze českým vlastnictvím.

Programátor CNC vysekávací a ohraňovací stroje

Základní údaje

Title:Programátor CNC vysekávací a ohraňovací stroje
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Strojírenství
Datum:05.05.2021

Společnost VYRTYCH a. s., výrobce světelné techniky, hledá pracovníky na pozici Programátor CNC (vysekávací a ohraňovací stroje).
Místo výkonu práce: Židněves 116, 294 06 Březno u Mladé Boleslavi

Náplň práce:
- programovaní CNC strojů v softwaru TruTops (vysekávací a ohraňovací stroje pro zpracování plechových dílů)
- kooperace s obsluhou CNC strojů
- aktivní spolupráce s oddělením konstrukce

Požadujeme:
- znalost práce na PC (MS Office, MS Outlook)
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, pohotovost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
- odborné školení
- perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě
- příjemné pracovní prostředí
- pružná pracovní doba
- zajímavé finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění

Uvedená pozice je vhodná i pro absolventy.

Benefity

Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Středočeský kraj | 05.05.2021