%2Fnabidka-prace%2Fvertix-s-r-o%2Fsitovy-administrator-mozno-i-junior-id622test

VERTIX s.r.o.

Menší ryze česká IT společnost, která se zabývá převážně outsourcingem IT služeb, dodávkou informačních a komunikačních technologií pro zákazníky ze státní i soukromé sféry. Příští rok oslavíme 10 let na českém trhu. Na velkých projektech spolupracujeme s největšími hráči na trhu. VERTIX dnes tvoří tým profesionálů, kteří pracují z Pardubic a obsluhují zákazníky po celé České republice.

Síťový administrátor - možno i junior

Základní údaje

Title:Síťový administrátor - možno i junior
Místo působení:Pardubický kraj
Obor: IT a telekomunikace
Datum:09.11.2022

Popis

Hledáme posilu do našeho týmu.

Náplň práce:
- podpora zákaznických řešení v oblasti síťová infrastruktury na denní bázi
- správa LAN / WAN infrastruktury zákazníků (Cisco)
- troubleshooting problémů LAN / WN infrastruktury
- správa a údržba provozní dokumentace LAN / WAN infrastruktury
- spolupráce na zákaznických projektech
- konzultace a návrh řešení v oblasti síťové infrastruktury
- presales podpora obchodních týmů
- komunikace se zákazníky a dodavateli

Jaký by měl síťový administrátor být?
- silná osobnost, přátelská a nekonfliktní povaha
- samostatný a komunikativní
- proaktivní přístup, nadšení pro práci, ochota řešit vzniklé problémy
- se zájmem učit se novým technologiím, rozšiřovat znalosti v oblasti IT
- svědomitý a zodpovědný
- časově flexibilní
- schopný spolupracovat v týmu
- jazykově vybavený - angličtina (minimálně na úrovni čtení a porozumění odborného textu)

Požadujeme:
- minimálně SŠ - nejlépe technického směru s praxí v oboru
- znalost Cisco IOS CLI - routing / switching
- CCNA, CCNP certifikace výhodou
- zkušenost s dalšími Cisco technologiemi výhodou (IP telefonie, Wireless, Nexus, atd.)
- znalost základních komunikačních protokolů (IP, TCP, UDP, DNS, DHCP, SNMP, SMTP, HTTP, atd.)
- znalost NMS (Network Management System) monitoring nástrojů výhodou
- uživatelská znalost prostředí MS Office
- řidičské oprávnění skupiny B

Co nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci v menší ICT společnosti
- po zapracování účast na zajímavých projektech
- osobní přístup, přátelský kolektiv
- flexibilní pracovní doba, možnost práce na home office, sick days
- prostor pro odborný i profesní růst
- firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, odborné vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
- možnost jazykových kurzů v pracovní době hrazené zaměstnavatelem
- mobilní telefon, notebook

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Benefity

Homeoffice
Jazykové kurzy
Mobilní telefon
Notebook
Odborné vzdělávání
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Sick days
Stravenky hrazené zaměstnavatelem

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile

Naposledy zhlédnuto

IT a telekomunikace | Pardubický kraj | 09.11.2022