%2Fnabidka-prace%2Funiferm-gmbh-%26-co-kg%2Fobchodni-zastupce-key-account-manager--id658test

UNIFERM GmbH & Co. KG

Jako moderní a tradiční společnost, jsme spolehlivým partnerem pro pekařství a pekařský průmysl. S našimi zákazníky sdílíme vášeň pro pečení. Každý den tvrdě pracujeme na tom, abychom společně vytvořili chutné pečivo.

Obchodní zástupce (Key account manager)

Základní údaje

Title:Obchodní zástupce (Key account manager)
Místo působení:celá Česká republika
Obor: Obchod a marketing
Datum:21.10.2023

Jako moderní a tradiční společnost, jsme spolehlivým partnerem pro pekařství a pekařský průmysl.
S našimi zákazníky sdílíme vášeň pro pečení. Každý den tvrdě pracujeme na tom, abychom společně
vytvořili chutné pečivo. Staňte se naším kolegou / kolegyní!

Hledáme: Obchodního zástupce (Key account managera)

Popis pozice:
• Získáváte a podporujete naše významné zákazníky a komplexně pracujete na zákaznických
projektech až do úspěšného dokončení prodeje, především v České republice a na Slovensku.
• Úzce spolupracujete s odpovědnými prodejci v regionu a koordinujete technickou podporu pečení
pro zákazníky v regionu.
• Úspěšně koordinujete interakci mezi prodejem, vývojem produktového managementu a aplikační
technologií.
• Prostřednictvím cílených analýz zákazníků a tržních segmentů nalézáte nová východiska pro další
expanzi našeho mezinárodního podnikání.

Váš profil:
• Máte již zkušenosti s prodejem a použitím v oboru pekařských přísad a zlepšujících přípravků. Jste
obeznámeni s bezpečným zpracováním zákaznicky orientovaných projektů.
• Máte zkušenosti v pekařství nebo pekařském průmyslu. Ideálně vyučení s praxí
• Máte ambice, iniciativu a vyjednávací schopnosti a také velkou ochotu cestovat.
• V ideálním případě ovládáte anglický jazyk případně německý jazyk

Mzda: od 45.000 Kč (dle dosaženého vzdělání a zkušeností)

Benefity: služební automobil i k soukromému použití, telefon, ntb.

Benefity

Mobilní telefon
Notebook
Služební automobil i pro soukromé účely
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | celá Česká republika | 21.10.2023