%2Fnabidka-prace%2Ftuenkers-czech-s-r-o%2Fnakupci-id874test

TÜNKERS-CZECH s.r.o.

Jsme německá rodinná firma ve druhé generaci a prošli jsme vývojem od působení v oblasti strojírenství k pozici mezinárodního poskytovatele automatizační techniky pro sériovou výrobu. Společně s našimi 850 pracovníky sdílíme nadšení pro techniku, stále ve snaze o lepší, inovativnější řešení. Také proto nejsou naše produkty obchodním zbožím, ale „vlastními výtvory“, které sami vymýšlíme, konstruujeme, vyrábíme a prodáváme - vždy v těsném dialogu s našimi zákazníky, s výrobci OEM, s výrobci zařízení a s konstrukčními kancelářemi.

Nákupčí

Základní údaje

Title:Nákupčí
Místo působení:Jihočeský kraj
Obor: Obchod a marketing
Datum:15.06.2022

Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Nákupčí

Místo výkonu práce: TÜNKERS-CZECH s.r.o., Průmyslová, 375 01 Týn nad Vltavou

Náplň práce:
• zodpovědnost za nákup komponentů pro finální montáž v oblasti střední a východní Evropy, popř. Turecku
• tvorba objednávek, jejich kontrola a evidence
• kontrola dodacích termínů
• zpracování upomínek a reklamací
• komunikace s ostatními pracovníky závodu

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
• dobrou znalost AJ (B2), NJ výhodou
• znalost strojírenského provozu výhodou
• uživatelská znalost PC - MS Office
• zkušenosti s SAP výhodou
• velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
• samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, proaktivní přístup

Nabízíme:
• zajímavou a samostatnou pozici v přátelském kolektivu v Týně nad Vltavou na plný úvazek
• každodenní komunikaci v AJ případně NJ
• zázemí prosperující společnosti
• odpovídací finanční ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• nástup ihned
• občasná práce z domova možná

Benefity

Homeoffice
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Obchod a marketing | Jihočeský kraj | 15.06.2022