%2Fnabidka-prace%2Ftechpol-cz-s-r-o%2Fobsluha-vstrikovacich-lisu-id520test

TECHPOL CZ s.r.o.

TechPol CZ s.r.o. je český závod od italské společnosti TechPol s.r.l., který se specializuje na technologie nahrazení kovu. Vyrábíme plastové díly metodou vstřikování plastů, specializovanou na automobilový průmysl, ale jsme schopni vyrábět jakékoli komponenty, i ty nejsložitější. Společnost je v Itálii aktivní více než 40 let, a proto může zajistit veškeré potřebné zkušenosti pro strojírenství, prototypování a vzorkování.

Obsluha vstřikovacích lisů

Základní údaje

Title:Obsluha vstřikovacích lisů
Místo působení:Plzeňský kraj
Obor: Dělnické pozice
Datum:05.09.2022

TechPol CZ s.r.o. je český závod od italské společnosti TechPol s.r.l., který se specializuje na technologie nahrazení kovu.
Vyrábíme plastové díly metodou vstřikování plastů, specializovanou na automobilový průmysl, ale jsme schopni vyrábět jakékoli komponenty,
i ty nejsložitější.
Společnost je v Itálii aktivní více než 40 let, a proto může zajistit veškeré potřebné zkušenosti pro strojírenství, prototypování a vzorkování.

Pracovní náplň:
- Jednoduché údržbářské práce
- Uvedení lisů do provozu a jejich obsluha
- Zajištění kvality vyráběných dílů

Požadujeme:
- Základní znalost AJ
- Vzdělání s technickým zaměřením nebo alespoň praxe v tomto oboru 2 roky
- Možnost pracovat ve třísměnném provozu
- Trpělivost a chuť učit se nové věci

Nabízíme:
- Práce ve stabilní společnosti v centru Plzně
- Veškeré zaškolení a zaučení
- Možnost kariérního růstu
- Nástupní mzda 26.100 Kč
- Po tříměsíční zkušební době navýšení mzdy o 10%, poté pravidelné navyšování mzdy
- Stravenky 60 Kč/den

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Dělnické pozice | Plzeňský kraj | 05.09.2022