%2Fnabidka-prace%2Ftechco-electrics-ets-s-r-o%2Fprojektant-elektro-vhodne-i-pro-absolventy-id788test

Techco-Electrics ETS s.r.o.

Vyrábíme rozvaděče pro energetická a řídicí zařízení a transformátorové stanice pro nejrůznější oblasti použití. Naše výrobky se nacházejí v komunikačních technologiích, ve zpracovatelském průmyslu, v dopravě i v energetice.

Projektant elektro - vhodné i pro absolventy

Základní údaje

Title:Projektant elektro - vhodné i pro absolventy
Místo působení:Ústecký kraj
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:14.06.2022

Ve společnosti TECHCO-Electrics s.r.o. (Teplice) vyrábíme rozvaděče pro energetická a řídící zařízení a transformátorové stanice pro nejrůznější oblasti použití. Naše výrobky se nacházejí v komunikačních technologiích, ve zpracovatelském průmyslu, v dopravě i energetice.

Aktuálně hledáme kolegu na pozici: Projektant elektro - vhodné i pro absolventy.
Místo výkonu práce:Techco-Electrics ETS s.r.o. , Riegrova 1874, Teplice 415 01

Náplň práce:
• zpracovává výrobní a průvodní dokumentaci pro přidělené zakázky v oblasti výroby rozvaděčů NN
• vytváří elektro schémata a technickou dokumentaci (EPLAN, SOLIDWORKS)
• účastní se jako technický poradce obchodních jednání dle požadavku vedoucího
• vystavuje úplnou materiálovou rozpisku včetně požadavků na nepřístrojový materiál, který není obsažen v zadávací dokumentaci
• podílí se na neustálém zlepšování a na zavádění změn a inovací
• spolupracuje na mechanických návrzích skříní rozváděčů

Požadujeme:
• SŠ/ VŠ vzdělání elektrotechnického směru
• praxe na stejné nebo obdobné pozici v oblasti projektování elektro nebo konstrukcí rozváděčů (NN) – výhodou ne podmínkou, vhodné i pro
absolventy
• Vyhl. 50/1978 Sb
• znalost práce s elektronickým zpracováním dat, MS Office, EPLAN, SOLIDWORKS
• konstrukční zpracování mechanických dílů a pomocných konstrukcí
• komunikativní znalost anglického jazyka
• samostatnost, spolehlivost, přesnost, rozhodnost
• schopnost práce v týmu
• časovou flexibilitu

Nabízíme:
• základní mzda 37.000 + individuální složka stanovená dle výkonu a zkušeností až do výše 50% základní mzdy
• zázemí a seberealizaci v prosperující společnosti
• možnost profesního růstu
• využití cizích jazyků Aj
• přátelský kolektiv
• zaměstnání na HPP
• flexibilní začátek a konec pracovní doby
• příspěvek na stravování, 5 dní zdravotního volna, příspěvek na penzi a další zaměstnanecké výhody

Nástup:
• Ihned, popř. dohodou

Benefity

Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Elektrotechnika a energetika | Ústecký kraj | 14.06.2022