%2Fnabidka-prace%2Ftaxpoint-s-r-o%2Fucetni-asistent-danoveho-poradce-id953test

TAXPOINT s.r.o.

Na počátku byla společnost orientovaná zejména na učetnictví a zpracování mezd pro malé a střední společnosti. Postupně jsme se profilovali jako poradenská společnost, orientovaná kromě účetnictví zejména na daňové poradenství. V současné době zaměstnává zhruba desítku účetních či daňových poradců, spolupracuje se specializovanými auditorskými i právními společnostmi. Nadále zpracováváme účetnictví desítkám českých a slovenských společností. Věříme, že největší hodnotou společnosti jsou její lidé. Proto se snažíme, aby se zaměstnanci průběžně vzdělávali a byli u nás spokojeni.

Účetní / Asistent daňového poradce

Základní údaje

Title:Účetní / Asistent daňového poradce
Místo působení:Jihomoravský kraj
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:15.09.2022

Na počátku se společnost TAXPOINT s.r.o. orientovala zejména na učetnictví a zpracování mezd pro malé a střední společnosti. Postupně jsme se profilovali jako poradenská společnost, orientovaná kromě účetnictví zejména na daňové poradenství. V současné době zaměstnává zhruba desítku účetních či daňových poradců, spolupracuje se specializovanými auditorskými i právními společnostmi. Nadále zpracováváme účetnictví desítkám českých a slovenských společností.
Věříme, že největší hodnotou společnosti jsou její lidé. Proto se snažíme, aby se zaměstnanci průběžně vzdělávali a byli u nás spokojeni.

Do našeho týmu přivítáme zájemce na pozici: Účetní / Asistent daňového poradce.

Náplň práce zahrnuje:
• Komplexní zpracování účetních a daňových potřeb klientů, včetně sestavování účetních závěrek, zpracování mezd aj.
• Při práci v naší společnosti se setkáte s účetními a daňovými programy, jako jsou Pohoda, TaxEdit, dále Money, Helios Orange a Green, Navision, SAP aj.
• Předchozí praxe výhodou, pozice je vhodná i pro absolventa/absolventku vysoké školy se zaměřením na účetnictví a daně.
• Předpokladem pro tuto pozici je pokročilá znalost účetnictví a daní, požadujeme alespoň střední znalost anglického jazyka.

Vyžadujeme samostatnost, pracovitost a chuť se učit.
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nabízíme práci v mladém kolektivu s možností vzdělávání jak v oblasti účetní a daňové, tak i jazykové, možností stát se daňovým poradce nebo jinou specializací (např. v personální a mzdové agendě).

Benefity:
• Mobilní telefon,
• Notebook,
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby,
• Stravenky/příspěvek na stravování,
• Vzdělávací kurzy, školení,
• Možnost občasné práce z domova,
• Firemní akce,
• Individuální rozvržení pracovní doby,
• Možnost si napracovat hodiny.

Místo výkonu práce: TAXPOINT s.r.o. Chládkova 898/2, Brno – Žabovřesky
Mzdové rozpětí: 35 000 – 39 000 Kč / měsíc
Nabízíme práci na plný úvazek, na dobu neurčitou.

Benefity

Homeoffice
Mobilní telefon
Notebook
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Pružná pracovní doba
Společenské akce
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Jihomoravský kraj | 15.09.2022