%2Fnabidka-prace%2Fstatek-sobetice-s-r-o%2Fvedouci-vyroby-id830test

STATEK SOBĚTICE s.r.o.

Jsme zemědělská společnost, provozující rostlinnou i živočišnou výrobu, obhospodařující cca 3200 ha zemědělské půdy v oblasti Klatovska a Chudenicka.

Vedoucí výroby

Základní údaje

Title:Vedoucí výroby
Místo působení:Plzeňský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Datum:18.06.2021

Společnost STATEK SOBĚTICE s. r. o. hledá kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí výroby.
Místo výkonu práce: Sobětice 75, 339 01 Klatovy

Náplň práce:
• Organizování prací v rostlinné výrobě moderní zemědělské společnosti
• Řízení skupiny cca 10ti zaměstnanců, jejich kontrola a podpora

Požadujeme:
• Organizační schopnosti
• Zkušenost s vedením menší skupiny zaměstnanců
• Vzdělání zemědělského zaměření případně zkušenosti ze zemědělského sektoru výhodou, ale ne podmínkou
• Řidičský průkaz sk. B
• Samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost, komunikativnost
• Ochota učit se novým věcem
• Časová flexibilita
• Základní znalost práce na PC

Nabízíme:
• 4 týdny zákonné dovolené + 1 týden navíc
• Podnikové benefity – masáže, wellness pobyty, příspěvek na ŽP
• Přátelský kolektiv
• Podnikové stravování
• Výkonnostní odměny
• Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
• Odborné vzdělávání

Mzdové rozpětí 30 000 – 40 000 Kč/měsíc v závislosti na zkušenostech.

Benefity

Dovolená navíc
Hradíme vstupní lékařskou prohlídku
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Zemědělství a lesnictví | Plzeňský kraj | 18.06.2021