%2Fnabidka-prace%2Fstapro-s-r-o-%2Fkonzultant-konzultantka-implementace-informacniho-systemu-id630test

STAPRO s. r. o.

Naše společnost obsluhuje svými produkty a službami všechny klíčové segmenty poskytování a řízení zdravotní péče. Nejvýznamněji pokrýváme potřeby poskytovatelů zdravotní péče (ambulantní péče primární i specializované, lůžkové péče akutní i následné). Mezi našimi dlouholetými zákazníky jsou, jak největší zdravotnická zařízení a řetězce poskytovatelů zdravotní péče včetně laboratoří, tak i menší lůžková a ambulantní zařízení, kterým díky našim zkušenostem dokážeme nezávisle na velikosti poskytovat naše produkty a služby k jejich nejvyšší spokojenosti. Neustálým rozvojem našich produktů kontinuálně pokrýváme i další specifické a úzkoprofilové oblasti IT podpory poskytování zdravotní péče.

KONZULTANT/KONZULTANTKA IMPLEMENTACE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

Title:KONZULTANT/KONZULTANTKA IMPLEMENTACE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
Místo působení:celá Česká republika
Obor: IT a telekomunikace
Datum:03.03.2021

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici KONZULTANT/KONZULTANTKA IMPLEMENTACE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU.
Místo pracoviště: STAPRO s. r. o., Pardubice, Ostrava, Praha nebo Brno

Koho hledáme:
- Nechcete už pracovat v „Open Space“ v nějakém průmyslovém parku kilometry za městem?
- Chcete, aby vaše práce byla společensky užitečná?
- Preferujete lidštější prostředí?
- Hledáte právě novou pracovní příležitost a změnu?
- Chcete mít 5+1 týdnů dovolené?
- Pak neváhejte a zašlete nám Vaše CV!
- Reagujeme okamžitě, každému uchazeči se ozveme!
- Musíte ale být připraveni cestovat po celé ČR. Téměř polovinu pracovního času strávíte u zákazníků. Převážně se jedná o 1-2 denní výjezdy, ale 3-5 za rok to může být i celý týden
- Pokud to je pro vás nepřijatelné, neucházejte se prosím o tuto pozici

Náplň práce:
- Implementace klinického informačního systému
- Procesní analýzy, školení uživatelů, konzultace, zpracování dokumentace, tvorba podkladů pro realizaci implementace informačního systému

Požadované vzdělání:
- Minimálně SŠ vzdělání
- SŠ se zdravotnickým zaměřením výhodou
- VŠ medicínského zaměření vítána
- IT vzdělání kombinované se zájmem o zdravotnictví rovněž vítáno

Požadovaná praxe:
- Dobrá znalost práce s výpočetní technikou
- Komunikace se zákazníky
- Zkušenosti s implementací, či správou informačních systémů, nebo obdobných softwarových celků

Velkou výhodou jsou:
- Znalost nemocničního prostředí
- Práce se zdravotnickou dokumentací
- Znalost metodik v oblasti zdravotnictví
- Vykazování plátcům zdravotní péče apod.
- Znalost metodik v oblasti zdravotnictví, vykazování plátcům zdravotní péče, DRG, statistických a oborových registrů apod.
- Dále zkušenosti s analýzou procesů, s projektovým řízením, zkušenosti z prostředí vývoje SW
- Praxe na oddělení zdravotních pojišťoven ve zdravotnickém zařízení nemocničního typu

Uživatelská znalost software:
- Znalost Windows
- MS Office
- Znalost některého nemocničního systému vítána

Nabízíme:
- Odpovědnou a zajímavou tvůrčí práci
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Perspektivní zaměstnání v silné firmě
- Moderní HW a SW vybavení
- Příjemný pracovní kolektiv
- Pružnou pracovní dobu

Benefity:
- Pružná pracovní doba
- Nepracujete v „Open Space“
- Roční prémie při splnění plánu
- 5+1 týdnů dovolené
- 5 dnů krátkodobého volna na vyléčení ročně (sick days)
- Každoroční navyšování základních mezd o míru inflace
- Penzijní připojištění
- Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance
- Nadstandardní preventivní lékařská péče
- Očkování proti chřipce
- Dárkové poukazy k narození dítěte pro matku i otce
- Příspěvek na stravování a poukázky na sportovní aktivity
- Výuka angličtiny na pracovišti
- Společenské akce pro zaměstnance
- Letní „Rodinný a Dětský den“
- Mikulášské odpoledne a nadílka pro děti zaměstnanců
- Vánoční výtvarná soutěž pro děti zaměstnanců

Mzdové podmínky:
- Dohodou

Místo pracoviště:
- Pardubice, Ostrava, Brno, Praha + služební cesty (pokud neradi cestujete, nebo máte problém být polovinu času mimo kancelář, tak se o tuto pozici neucházejte).

Nástupní datum:
- Dohodou

Řidičský průkaz:
- B

Požadované jazykové znalosti:
- Anglický jazyk minimálně na pasivní úrovni
- Polský jazyk na komunikativní úrovni výhodou

Benefity

Podpora vašich zajímavých nápadů
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění
Spolupráce na ambiciózních projektech
Sportovní vyžití
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

IT a telekomunikace | celá Česká republika | 03.03.2021