%2Fnabidka-prace%2Fspolek-pro-chemickou-a-hutni-vyrobu-akciova-spolecnost%2Fodborny-pracovnik-vyzkumu-a-technickeho-servisu-id344test

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost

SPOLCHEMIE - Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost v Ústí nad Labem patří přes 160 let ke klíčovým hráčům evropského chemického průmyslu. Výroba společnosti je vnitřně plně integrovaná, šetrná vůči životnímu prostředí a využívá vlastní patentovou technologii. Přes 80% naší produkce vyvážíme do 80 zemí 5 kontinentů, především na vysoce konkurenční a náročné trhy západní Evropy, a jsme dlouhodobě jedním z největších exportérů v Ústeckém kraji i České republice. Naše mise: Společně zlepšujeme kvalitu života lidí prostřednictvím inovací v chemii.

Odborný pracovník výzkumu a technického servisu

Základní údaje

Title:Odborný pracovník výzkumu a technického servisu
Místo působení:Ústecký kraj
Obor: Chemie
Datum:20.06.2019

Zabýváme se výrobou syntetických epoxidových a alkydových pryskyřic, speciálních epoxidových systémů. Trendem v našem výzkumu a vývoje pryskyřic je maximální pozornost k využití ekologických a obnovitelných zdrojů.

Do našeho týmu nyní hledáme Odborného pracovníka výzkumu a technického servisu.

Popis pracovní pozice :
• výzkum, vývoj nových produktů, systémů a jejich aplikací
• vývoj, optimalizace a zavádění technologií
• materiálové úspory a energetické úspory
• technická podpora výrobě a prodeji, komunikace s nimi
• technické konzultace a technické řešení pro zákazníky
• příprava technické a technologické dokumentace (aplikační a technické listy)
• spolupráce s marketingem

Požadujeme:
• vysokoškolské vzdělání (popř. SŠ) v oboru chemie (polymery výhodou)
• praxe v oboru výhodou
• vhodné i pro absolventy VŠ v oboru chemie
• anglický jazyk na komunikativní úrovni, další jazyky výhodou
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
• možnost osobního a odborného růstu
• pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr
• pracovní doba 37,5h týdně
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru
• zaměstnanecké SIM karty
• dostupnost pracoviště – v centru města Ústí nad Labem, blízkost nádraží, MHD
• zvýhodněné stravování
• možnost příspěvku na ubytování či dopravu pro uchazeče z jiného kraje

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Chemie | Ústecký kraj | 20.06.2019