%2Fnabidka-prace%2Fsimple-progress-s-r-o%2Fstavbyvedouci-id831test

Simple Progress s.r.o.

Za našimi úspěchy stojí dobře vybudovaný tým, kterým se můžeme s čistým svědomím pochlubit. Každý ví, co je jeho úkolem a své práci výborně rozumí. Na prvním místě nasloucháme klientům a snažíme se plnit jejich přání. A baví nás to. Stavíme na detailech. Detaily to všechno začíná a my je nepřehlížíme. Tvoří základní kámen naší firemní filozofie....protože charakter díla určují detaily.

Stavbyvedoucí

Základní údaje

Title:Stavbyvedoucí
Místo působení:Praha
Obor: Stavebnictví
Datum:30.11.2022

V Simple Progress s.r.o. stavíme na detailech. Detaily to všechno začíná a my je nepřehlížíme. Tvoří základní kámen naší firemní filozofie.

Požadujeme:
• Orientaci ve stavebních výkresech a dokumentaci
• Koordinaci průběhu a vazeb stavebních prací, zajišťování plynulosti stavebních a dopravních činností, dodávek materiálu apod.
• Dobré komunikační schopnosti, vystupování (komunikace s investory, TDI, subdodavatele)
• USO
• Minimálně 3-5 let zkušeností na obdobné pozici
• Zodpovědnost

Náplň práce:
• Vedení provozní dokumentace stavebních prací ( el. stavební deník, soupis víceprací, KD)
• Kontrola dodržování technologických postupů a bezpečnostních předpisů na svěřených stavbách
• Kontrola plnění harmonogramů stavebních prací
• Efektivní ekonomické využívání stavební mechanizace
• Koordinace dodávek stavebních materiálů
• Plánování
• Kontrola kvality subdodávek,
• Zodpovědnost za BOZP na staveništi
• Řízení stavebních 2-3 projektů – stavebních mistrů
• Měsíční vyúčtování nákladů

Nabízíme:
• Platové ohodnocení od 60.000 Kč - 70.000 Kč
• Pracovní dobu 7:00 - 17:00 (Případně podle potřeby)
• Stavby v oblasti Praha, Středočeský kraj
• Služební vůz, telefon, počítač

Benefity

Mobilní telefon
Notebook
Přátelský kolektiv
Služební automobil i pro soukromé účely
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Stavebnictví | Praha | 30.11.2022