%2Fnabidka-prace%2Fsafecontrol-s-r-o%2Ftechnik-pro-ridici-systemy-id130test

SAFECONTROL s.r.o.

Společnost SAFECONTROL s.r.o. je menší soukromá firma působící na trhu od roku 2013. Naší dodávkou jsou především služby a vlastní produkty pro segment automatizace ve velkých budovách a v průmyslu. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, systémové integrace a řízení osvětlení. Za dobu svého působení jsme si vybudovali dobré jméno a získali celou řadu stabilně spokojených klientů. Naší filozofií je dodávat kvalitní služby založené na moderních technologiích a díky tomu jsme vždy o krok před konkurencí.

TECHNIK PRO ŘÍDICÍ SYSTÉMY

Základní údaje

Title:TECHNIK PRO ŘÍDICÍ SYSTÉMY
Místo působení:Praha
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:21.01.2020

Popis

Náplň práce:
• Zprovozňování řídicích systémů v nových projektech
• Kontrola správného zapojení, měření, funkční zkoušky
• Nastavení systému dle požadavků konkrétního projektu
• Komunikace se zákazníkem a ostatními dodavateli
• Tvorba grafické vizualizace
• Tvorba dokumentace
• Servis řídicích systémů a našich vlastních produktů

Požadujeme:
• Vyhlášku 50 – minimálně §5 (tzn. ukončené odborné vzdělání v elektrotechnice)
• Řidičský průkaz kategorie B
• Vzdělání SŠ s maturitou nebo VŠ technického směru
• Angličtina (základní)
• Manuální zručnost, analytické myšlení a předchozí zkušenost s libovolným řídicím systémem nebo programováním
• Práce s počítačem, znalost MS Windows a MS Office, znalost AutoCAD výhodou
• Aktivní přístup a komunikativnost
• Schopnost pracovat v týmu, ale i plnění samostatných úkolů
• Znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace a dohledání informací na internetu

Nabízíme:
• Kreativní práci na zajímavých projektech
• Nadprůměrné finanční ohodnocení
• Možnost dělat přesčasy
• Výkonnostní odměny
• Mladý přátelský kolektiv a zázemí kvalitního realizačního týmu
• Pružnou pracovní dobu
• Různorodou práci 40 % v kanceláři / 60 % v terénu, k dispozici služební automobil

Benefity:
• Mobilní telefon,
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby,
• Vzdělávací kurzy, školení,
• Možnost občasné práce z domova,
• Služební automobil i pro osobní použití

Smlouva na dobu neurčitou
Pracovní smlouva, dohoda o provedení práce, ŽL
Platové podmínky se odvíjejí od výkonu práce 32.000 - 60.000,- Kč

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Elektrotechnika a energetika | Praha | 21.01.2020