%2Fnabidka-prace%2Froemheld-%26-moelle-s-r-o%2Fcad-cam-programator-z-m--id164test

Römheld & Moelle s.r.o.

Römheld & Moelle disponuje jeden a půl stoletými zkušenostmi v oboru slevárenství. V mateřské společnosti, v Německu, se vyrábí tvářecí nástroje pro automobilový průmysl a komponenty pro strojírenství – především prototypy a díly pro kusovou výrobu. Pobočka v Žatci / CZ podporuje kapacitně modelárnu, čímž aktivně podporuje tým v německém Mainzu.

CAD/CAM Programátor (ž/m)

Základní údaje

Title:CAD/CAM Programátor (ž/m)
Místo působení:Ústecký kraj
Obor: Strojírenství
Datum:06.10.2022

Popis

Náplň práce:
• vyhotovení a optimalizace programů pro frézování v CAM-systému (Visi) dle výkresů a CAD-předlohy
• stanovení optimálních cyklů pro frézování a opracování
• zhotovení pracovních a upínacích plánů
• technické odsouhlasení s ostatními odděleními

Váš profil:
• disponujete úspěšně ukončeným technickým vzděláním v oblasti strojírenství a ideálně máte první zkušenosti v oblasti slévárenského modelářství
• máte základní znalosti v oblasti CAD a máte první zkušenosti se systémy CAD a CAM, popř. alternativně máte zkušenosti v oblasti CNC-obrábění a zájem o CAM-programování
• můžete se vykázat dobrými znalostmi výpočetní techniky (MS Office ERP-systémy)
• rychle chápete a disponujete vysokou měrou v oblasti chápání kvality
• jste schopná/-ý pracovat v týmu, spolehlivá/-ý a pracujete pečlivě, jakož i strukturovaně
• znalost německého nebo anglického jazyka výhodou

Nabízíme:
• rozmanité a napínavé úkoly v mezinárodním prostředí
• rychlé převzetí zodpovědnosti
• práci na plný úvazek
• dovolená 25 dní
• stravenkový paušál v hodnotě 99,40 Kč
• malý pracovní kolektiv
• hrazené pojištění odpovědnosti z výkonu povolání

Nástup možný ihned nebo dle domluvy
Vzbudili jsme Váš zájem? Zašlete nám svůj životopis. Budeme se na Vás těšit.

Benefity

Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile

Naposledy zhlédnuto

Strojírenství | Ústecký kraj | 06.10.2022