%2Fnabidka-prace%2Fradium-s-r-o%2Fmontazni-servisni-technik-id587test

RADIUM s.r.o.

Montážní / servisní technik

Základní údaje

Title:Montážní / servisní technik
Místo působení:Pardubický kraj
Obor: Technické pozice
Datum:29.03.2022

RADIUM s.r.o. česká společnost s unikátním know-how a vlastním vývojem SW i HW hledá do týmu aktivního kolegu/kolegyni na pozici:

Nyní hledáme vhodné uchazeče pro naše pobočky v Praze, Pardubicích a Liberci.

Náplň práce:

• montáž a servis HW komponent systémů pro monitorování polohy a provozního stavu vozidel, strojů a ostatních objektů (viz www.radium.cz)
• administrativní činnosti navazující na vykonané montážní a servisní práce
• spolupráce na tvorbě a udržování technické dokumentace
• práce v terénu (významný podíl pracovní doby na cestách)

Požadujeme:

• ukončené středoškolské vzdělání, případně vyučení v technickém oboru (elektrotechnika, automotive)
• znalost práce s výpočetní technikou
• praxe v oblasti elektroinstalací vozidel výhodou
• manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a důslednost
• časová flexibilita a ochota cestovat
• schopnost týmové spolupráce
• dobré komunikační schopnosti
• zájem učit se novým věcem
• řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

• práci u zavedené a stabilní společnosti
• mzdu v rozmezí 35-45 tis, v závislosti na množství a kvalitě odvedené práce
• HPP na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• služební vozidlo
• služební notebook, mobilní telefon k soukromým účelům
• 25 dní dovolené, 3 sick days
• náborový příspěvek ve výši 1 měsíčního platu
• zvýhodněné SIM pro rodinné příslušníky

Benefity

Mobilní telefon
Notebook
Přátelský kolektiv
Služební automobil i pro soukromé účely
Výkonnostní odměny

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Technické pozice | Pardubický kraj | 29.03.2022