%2Fnabidka-prace%2Fprefa-aluminiumprodukte-s-r-o%2Frozpoctar-do-technickeho-oddeleni-centrala-praha-id315test

Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Společnost PREFA Aluminiumprodukte GmbH je již více než 70 let úspěšná v celé Evropě ve vývoji, výrobě a distribuci hliníkových střešních a fasádních systémů. PREFA zaměstnává celkem zhruba 500 lidí ve 22 zemích. Výroba více než 5 000 vysoce kvalitních druhů výrobků probíhá výhradně v Rakousku a Německu. Každoročně je v 9 školicích centrech v Evropě vyškoleno 3 000 montážních partnerů. Firma s tradicí je součástí skupiny podniků podnikatele Dr. Ing. Cornelia Gruppa, která zaměstnává více než 8 000 lidí ve více než 45 výrobních závodech po celém světě.

Rozpočtář do technického oddělení - centrála Praha

Základní údaje

Title:Rozpočtář do technického oddělení - centrála Praha
Místo působení:Praha
Obor: Stavebnictví
Datum:04.05.2022

Společnost PREFA Aluminiumprodukte GmbH jenž je více než 70 let úspěšná v celé Evropě ve vývoji, výrobě a distribuci hliníkových střešních a fasádních systémů hledá do svého pracovního týmu novou posilu na pozici:

Místo výkonu PREFA Aluminiumprodukte s.r.o., K Zelenči 2883/14, Praha 9 - Horní Počernice.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
• výpočty potřeby jednotlivých prvků PREFA pro nabízené střechy a fasády
• technické poradenství pro naše zákazníky

POŽADUJEME:
• absolvent/ka SŠ s maturitou
• orientace ve stavebních výkresech
• znalost AutoCADu
• znalost MS-Office
• smysl pro týmovou práci
• samostatnost, spolehlivost, pečlivost
• znalost NJ na komunikativní úrovni výhodou

NABÍZÍME:
• zázemí úspěšné společnosti
• příjemné pracovní prostředí
• atraktivní příjem 45 000 až 50 000 Kč
• perspektivu dlouhodobého zaměstnání na plný úvazek
• zaškolení
• dovolená 5 týdnů, 3 dny sick days
• zaměstnanecká sleva na firemní výrobky

Pozice je vhodná i pro absolventy. Nutná základní orientace v rozpočtech, zbytek zaškolíme.

Benefity

Dovolená navíc
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Sick days
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Bc. Denisa Martínková
HR & Marketing

denisa.martinkova@ameba.eu email
+420 777 640 840 mobile