%2Fnabidka-prace%2Fpetr-jine%2Finstalater-topenar-id823test

Petr Jíně

Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcí kotelen na veškerá paliva. Provádíme instalaci rozvodů vody, topení a plynu, autorizované měření emisí.

Instalatér - Topenář

Základní údaje

Title:Instalatér - Topenář
Místo působení:Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví
Datum:31.12.2022

Ve firmě Petr Jíně se zabýváme výstavbou a rekonstrukcí kotelen na veškerá paliva. Provádíme instalaci rozvodů vody, topení a plynu, autorizované měření emisí.
Nyní hledáme uchazeče na pozici INSTALATÉR-TOPENÁŘ z Českých Budějovic a okolí.

Náplň práce:
- montáž, instalace a svařování plynovodních teplovodních potrubí a montáž plynových
zařízení
- montáž solárních systémů, tepelných čerpadel
- montáž voda, plyn, topení

Požadujeme:
- SOU
- spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
- manuální a řemeslnou zručnost
- příjemné vystupování, trestní bezúhonnost
- praxi v oboru instalatér
- svářečský průkaz tavného svařování výhodou
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- práci v dobrém pracovním kolektivu
- ohodnocení práce dle výkonnosti
- zázemí stabilní rodinné české firmy
- odborná školení
- vzájemná vstřícnost mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem
- pracovní doba od 7.00 hod. do 15.30 hod.
- víkendy a svátky jsou volné
- práce ve dvou

Mzdové rozpětí:
30 000,- až 45 000,- Kč/měsíc

Benefity

Odborné vzdělávání
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Stavebnictví | Jihočeský kraj | 31.12.2022