%2Fnabidka-prace%2Fpamet-spol-s-r-o-%2Fvedouci-ekonomickeho-useku-id934test

PAMET, spol. s r.o.

PAMET, spol s r.o. je předním výrobcem kovových lisovaných dílů, svařovaných a montovaných sestav. Precizní výběr dodavatelů lisovacích nástrojů je zárukou vysoké spolehlivosti v sériovém výrobním procesu stříhání, děrování a ohýbaní dílů - vše dle požadavků zákazníka. Plně podporujeme a rozvíjíme individuální odpovědnost a kreativitu všech zaměstnanců, kteří se podílejí na vývoji výrobního procesu a jeho realizaci.

Vedoucí ekonomického úseku

Základní údaje

Title:Vedoucí ekonomického úseku
Místo působení:Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:22.02.2021

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí ekonomického úseku.
Místo výkonu práce: PAMET, spol. s r.o., Suchdol nad Odrou, Komenského 231, 742 01

Požadujeme:
• VŠ vzdělání ekonomického směru
• anglický jazyk na komunikativní úrovni
• znalost práce v IS Helios výhodou

Náplň práce:
• vedení ekonomického oddělení (3 podřízení)
• příprava podkladů pro úvěry
• příprava ročních finančních plánů a dohled nad plněním
• kompletní správa účetních činností směrem k státní správě
• kompletní řešení interních účetních činností
• zpracování roční účetní závěrky pod dohledem auditorské společnosti
• evidence archivu účetních a daňových dokladů společnosti

Nabízíme:
• mzda od 35000 Kč
• pružná pracovní doba
• nástup ihned

Benefity:
• 25 dnů dovolené
• zvýhodněné volání T-Mobile
• služební notebook
• služební telefon
• dotované nápoje a stravování
• mimořádné odměny

Benefity

Levnější telefonování pro rodinu a blízké
Notebook
Občerstvení na pracovišti
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Moravskoslezský kraj | 22.02.2021