%2Fnabidka-prace%2Fpamet-spol-s-r-o-%2Fudrzbar-elektro-id785test

PAMET, spol. s r.o.

PAMET, spol s r.o. je předním výrobcem kovových lisovaných dílů, svařovaných a montovaných sestav. Precizní výběr dodavatelů lisovacích nástrojů je zárukou vysoké spolehlivosti v sériovém výrobním procesu stříhání, děrování a ohýbaní dílů - vše dle požadavků zákazníka. Plně podporujeme a rozvíjíme individuální odpovědnost a kreativitu všech zaměstnanců, kteří se podílejí na vývoji výrobního procesu a jeho realizaci.

Údržbář elektro

Základní údaje

Title:Údržbář elektro
Místo působení:Moravskoslezský kraj
Obor: Elektrotechnika a energetika
Datum:04.03.2021

Popis

Do našeho týmu přijmeme kolegu na pozici Údržbář elektro.
Místo výkonu práce: PAMET, spol. s r.o., Suchdol nad Odrou, Komenského 231, 742 01

Náplň práce:
• jedná se o zajištění běžné údržby strojů a zařízení a budov
• vhodné pro absolventy
• pracovní doba od 6.00 do 14.00 h
• jeden týden v měsíci pohotovostní služba na odpolední nebo noční směně

Požadujeme:
• vzdělání v elektro oboru střední odborné s výučním listem
• platné osvědčení dle vyhlášky 50/1978 sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice
• preferujeme uchazeče ze Suchdola n.O. a blízkého okolí

Nabízíme:
• dotované stravování
• zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
• 2x ročně mimořádné prémie
• dotované nápoje
• zázemí stabilní společnosti
• mladý kolektiv
• jednosměnný provoz

Hrubá měsíční mzda 25.000 až 30.000
Nástup možný ihned

Benefity

Levnější telefonování pro rodinu a blízké
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Elektrotechnika a energetika | Moravskoslezský kraj | 04.03.2021