%2Fnabidka-prace%2Folympia-project-s-r-o%2Fkonstrukter-statika-pozemnich-staveb--id306test

OLYMPIA project s.r.o.

Projekční statická kancelář OLYMPIA project s.r.o. se zaměřuje na pozemní stavby. Většina našich projektů je z okruhu občanských a průmyslových staveb jako jsou bytové domy, rodinné domy, kancelářské a polyfunkční budovy, komerční centra, logistické areály, průmyslové haly apod. Zabýváme se také rekonstrukcemi. Navrhujeme železobetonové, ocelové, zděné a dřevěné nosné konstrukce.

Konstruktér (statika pozemních staveb)

Základní údaje

Title:Konstruktér (statika pozemních staveb)
Místo působení:Praha
Obor: Stavebnictví
Datum:29.08.2021

Projekční kancelář OLYMPIA project s.r.o. se zaměřením na statiku pozemních
staveb přijme konstruktéry na hlavní i vedlejší pracovní poměr, resp. úvazek dle
dohody. Hledáme absolventy SPŠ nebo VŠ.

Místo výkonu práce: OLYMPIA project s.r.o., Plzeňská 59, 150 00 Praha 5 www.olympiaproject.cz

Požadavky:
- SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
- ideálně 2 roky praxe, ale praxe není nezbytná
- znalost AutoCad nutná
- komunikativnost, zodpovědnost, kreativní myšlení, zájem učit se novým věcem

Náplň práce:
- výkresy tvarů a výkresy výztuží ŽB monolitických a prefabrikovaných konstrukcí

Nabízíme:
- platové ohodnocení závislé na zkušenostech, schopnostech a pracovním nasazení
- příjemné a přátelské pracovní prostředí
- možnost pracovat na zajímavých projektech
- podporu při zvyšování odborné kvalifikace
- stravenky
- termín nástupu dohodou

Benefity

Časová flexibilita
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti
Zkrácený úvazek

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Stavebnictví | Praha | 29.08.2021