%2Fnabidka-prace%2Fobreta-spol-s-r-o-%2Fhlavni-ucetni-id816test

OBRETA spol. s r.o.

Firma OBRETA je jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti plastových obalů v ČR s tradicí od roku 1992 s hlavním zaměřením na zásobování jednotlivých obchodů, řetězců, potravinářských výroben a provozů výrobních podniků a organizací obalovým materiálem v celé škále materiálů, barev a provedení.

Hlavní účetní

Základní údaje

Title:Hlavní účetní
Místo působení:Plzeňský kraj
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:30.11.2022

Popis

Náplň práce:

• práce spočívá ve vedení kompletní ekonomické a účetní agendy,
• v přípravě dokumentů a jednání s bankami, úřady, pojišťovnami, auditorem, právním a daňovým oddělením
• sestavování a podávání daňových přiznání apod.
• aktivním sledování peněžního toku, pohledávek, řešení běžných i problematických účetních případů,
• zpracování ISO, vedení pokladny, hlášení škodných událostí.

Požadujeme:

• účetní praxi min. 3 roky, zodpovědnost, pečlivost a loajalitu
• očekáváme znalost a praxi z oblasti firemních daní – DPH, silniční daň, daň z nemovitých věcí,
• DPPO apod.
• požadujeme praxi se zpracováváním účetních a ročních závěrek, znalost problematiky kontrolních
• hlášení, INTRASTATU, dobrou znalost práce na PC (MS office, excel, znalost programu účetního
• programu K2 výhodou)

Nabízíme:

• zajímavou, samostatnou a různorodou práci s dlouhodobou jistotou
• podporu v osobním rozvoji, možnost realizace a růstu v oboru účetnictví
• moderní pracovní prostředí a přátelský pracovní kolektiv
• pružnou pracovní dobu, možnost podílet se na projektech a rozvoji společnosti.
• benefity ve formě příspěvku na stravování,
• služebního telefonu s neomezeným tarifem,
• vánoční večírky, různé akce v průběhu roku,
• možnost nákupu sortimentu firmy za zvýhodněné ceny

Těšíme se na Vaše životopisy.

Benefity

Časová flexibilita
Mobilní telefon
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Společenské akce
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Plzeňský kraj | 30.11.2022