%2Fnabidka-prace%2Fobreta-spol-s-r-o-%2Fadministrativni-pracovnice-id879test

OBRETA spol. s r.o.

Firma OBRETA je jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti plastových obalů v ČR s tradicí od roku 1992 s hlavním zaměřením na zásobování jednotlivých obchodů, řetězců, potravinářských výroben a provozů výrobních podniků a organizací obalovým materiálem v celé škále materiálů, barev a provedení.

Administrativní pracovnice

Základní údaje

Title:Administrativní pracovnice
Místo působení:Plzeňský kraj
Obor: Administrativa
Datum:21.11.2022

Hledáme do našeho týmu kolegyni na pozici Administrativní pracovnice.

• Místo výkonu práce: Tojice 14, 335 01 Nepomuk, Plzeň – jih

Požadujeme:

• Středoškolské vzdělání
• Anglický jazyk
• zkušenost s obchodními procesy výhodou
• komunikativní a organizační schopnosti, cílevědomost, pečlivost
• samostatnost a aktivitu
• empatii a umění naslouchat
• znalost práce s PC, MS Office

Náplň práce:

• vyhodnocování poptávek
• porovnávání cenových nabídek
• objednávání zboží dle aktuální potřeby
• kontrola zboží
• administrativa související s běžným chodem firmy
• starost o organizační, provozní a administrativní záležitosti
• vyřizování reklamací
• správa e-shopu

Nabízíme:

• zaměstnání v soukromé zavedené společnosti s tradicí od roku 1992
• zajímavou práci pro jednu z největších velkoobchodních společností v oboru
• pružná pracovní doba PO-PÁ, možnost podílet se na projektech a rozvoji společnosti
• vstřícný a ochotný kolektiv spolupracovníků
• stabilní zázemí a seriózní přístup
• úvodní profesní zaškolení v oboru
• mimořádnou příležitost a prostor pro seberealizaci
• smlouva na HPP na dobu neurčitou
• samostatnou a různorodou práci s dlouhodobou jistotou
• možnost nákupu sortimentu firmy za zvýhodněné ceny
• vánoční večírky, různé akce v průběhu roku
• benefity ve formě příspěvku na stravování, služební telefon
• vhodné i pro absolventy

Nástup možný ihned

Těšíme se na Vaše životopisy.

Benefity

Mobilní telefon
Odborné vzdělávání
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Slevové programy
Společenské akce
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Veronika Boháčová
HR & Marketing

veronika.bohacova@ameba.eu email
+420 725 757 164 mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Plzeňský kraj | 21.11.2022