%2Fnabidka-prace%2Fobec-boranovice%2Fucetni-obce-boranovice-id755test

OBEC BOŘANOVICE

Bořanovice jsou obec v okrese Praha-východ, Středočeský kraj. Obec se rozkládá asi dvanáct kilometrů severně od centra Prahy a patnáct kilometrů západně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Podle turistického členění Ministerstva pro místní rozvoj patří do regionu Polabí.

ÚČETNÍ OBCE Bořanovice

Základní údaje

Title:ÚČETNÍ OBCE Bořanovice
Místo působení:Středočeský kraj
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:22.10.2020

Starosta obce Bořanovice vyhlašuje výběrové řízení na pozici ÚČETNÍ OBCE.

Náplň práce:
- komplexní zpracování účetnictví - rozpočtové účetnictví v programu Triada
- zpracování účetních závěrek a výkazů dle zákona o účetnictví (Fin 2-12, rozvaha, výkaz zisku a ztráty, přílohy)
- vedení a účtování pokladny a cenin
- evidence majetku, závazků a pohledávek obce
- zpracování statistických výkazů a přehledů
- komplexní vedení rozpočtu obce
- zpracování mezd
- účtování o poskytnutých dotacích
- provádění inventarizace majetku
- komunikace s orgány státní správy
- příprava auditu, komunikace s auditory
- volby - komplexní zajištění a zpracování všech voleb
- skartace účetních dokladů
- zástup za referentku v době její nepřítomnosti (práce s datovou schránkou, evidence obyvatel,
spisová služba apod.)
- práce s datovou schránkou, evidence obyvatel, spisová služba
- další administrativní práce na OÚ dle pokynů starosty...

Platové podmínky:
- 9. platová třída (Základní hrubá mzda 20.000 - 29.000 dle praxe) + po zapracování osobní ohodnocení
Pracovní úvazek a podmínky: 40 hodin týdně, 3-měsíční zkušební doba, 5 týdnů dovolené
Termín nástupu: dle domluvy

Kvalifikační předpoklady a požadavky:
- alespoň středoškolské vzdělání ekonomického směru
- znalost podvojného účetnictví, znalost mzdového účetnictví
- znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel)
- organizační schopnosti
- komunikativnost
- samostatnost
- schopnost jednat s lidmi
- příjemné vystupování
- časová flexibilita (pondělí a středa úřední hodiny)
Podmínkou je plnoletost, bezúhonnost a způsobilost k právním úkonům.

Praxe ve veřejné správě výhodou. Možnost zapracování.

V prvním kroku nám zašlete životopis na adresu eva.uchytilova@ameba.eu , poté Vás budeme informovat o dalším postupu.

POZOR! Další informace, podrobnosti o přihlášce do výběrového řízení a povinných přílohách jsou k dispozici na webových stránkách obce www.boranovice.cz, sekce Úřední deska.

Přímý odkaz:

Benefity

Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Středočeský kraj | 22.10.2020