%2Fnabidka-prace%2Fobalia-s-r-o%2Fasistent-ka-vyrobni-spolecnosti-obalia-s-r-o-id854test

OBALIA, s.r.o.

Jsme plně vybavený výrobní podnik spojení s léty prověřeným know-how a kvalitními výrobními stroji, zařízeními a technologiemi. Vyrobíme a dodáme vám a vašim dodavatelům výrobky vynikající kvality v příznivé ceně a termínu dle vašeho požadavku.

Asistent,ka výrobní společnosti Obalia, s.r.o.

Základní údaje

Title:Asistent,ka výrobní společnosti Obalia, s.r.o.
Místo působení:Olomoucký kraj
Obor: Administrativa
Datum:21.04.2021

Popis

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici Asistent/ka.
Místo výkonu práce: OBALIA, s.r.o., Průmyslová 4673/1d, 796 00, Prostějov

Jsme přátelská kancelářská parta 5 lidí, která do svého týmu hledá asistenta/ku pro výrobu, obchod a jednatele společnosti.
Měla by být komunikativní se smyslem pro humor a hlavně být připravená na nové výzvy.
Určitě Vás zajímá pracovní náplň asistenta/ky v naší společnosti?
Nejdůležitější pro budování společnosti je zdvořilé osobní nebo telefonické přivítání. Následně se bude jednat o každodenní telefonickou, e-mailovou komunikaci se zákazníky, kteří požadují řešit termíny výroby, reklamace a mnoho dalšího. Důležitá je také výborná komunikace se všemi zaměstnanci naší společnosti a výběr nových zaměstnanců.

Co Vás na pozici asistentky čeká?
Nutností je seznámit s produkty naší výroby a navázat přátelský kontakt se všemi zaměstnanci naší společnosti. Následně Vás bude čekat přátelský kolektiv v naší kanceláři a postupné proškolení. Pokud vše úspěšně zvládnete a bude se Vám u nás líbit, tak Vám popřejeme mnoho úspěchů a můžete se těšit nové pracovní a životní výzvy.
Pro lepší představu se podívejte na náš web, eshop a video.

Požadujeme:
• minimálně SŠ vzdělání
• výborné komunikační schopnosti jak po telefonu, emailu a v osobním styku
• ztotožnit se s firmou a být týmovým hráčem
• běžná práce v MS Office, Excel, Word a v ekonomickém systému POHODA( není podmínkou)
• řidič skupiny B
• mít chuť a potřebu se neustále zlepšovat

Výhodou bude:
• praxe na obdobné pozici
• znalost cizího jazyka, především AJ

Nabízíme:
• práci v rodinné firmě, která si váží zaměstnanců
• nástupní mzdu 26 000 Kč (po zkušební době 28 000 Kč + prémie)
• stravenkový paušál 1 500 Kč
• kartu na čerpání benefitů ( každé 3 měsíce)
• příspěvek na dopravu 1 000 Kč
• dostatečný prostor pro Vaši kreativitu
• výborné zaškolení od našich zkušených kolegů
• společné firemní akce

Benefity

Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Společenské akce
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Administrativa | Olomoucký kraj | 21.04.2021