%2Fnabidka-prace%2Fmesto-plana%2Furednik-urednice-na-useku-investic-id728test

Město Planá

Město Planá, náměstí Svobody 1, 348 15 Planá

úředník/úřednice na úseku investic

Základní údaje

Title:úředník/úřednice na úseku investic
Místo působení:Plzeňský kraj
Obor: Technické pozice
Datum:29.08.2022

Tajemnice Městského úřadu města Planá v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků

vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na obsazení pracovního místa č.j.: 5923/2022/PL/TAJ

v Odboru správy majetku a investic Městského úřadu Planá

- platová třída 9 (v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb.)

Rámcová pracovní náplň:
• správa budov – zajišťování revizí, kontrol a oprav budov
• zadávání zpracování projektové dokumentace všech stupňů,
• spolupráce s projektanty při projednání dokumentace v rozpracovanosti,
• zajištění podání návrhů na vydání územních rozhodnutí, stavebních povolení a ohlášení staveb
• města,
• realizace zadávacích řízení na dodavatele staveb podle zákona o veřejných zakázkách,
• výkon technického dozoru investora staveb města,
• kontrola fakturace staveb města,
• příprava žádostí o dotace, kontrola podmínek dotace, vyúčtování dotací

Kvalifikační a odborné požadavky:
• středoškolské vzdělání s maturitou v technickém oboru
• autorizace podle § 17, § 18 nebo § 19 zákona č. 360/1992 Sb., výhodou
• praxe se zadáváním veřejných zakázek výhodou
• zkušenosti s přípravou a realizací staveb výhodou
• dobré komunikační schopnosti
• praxe ve veřejné správě výhodou
• řidičský průkaz sk. B
• dobrá znalost práce na PC
• občanská bezúhonnost

Nabízíme:
• zajímavé a perspektivní zaměstnání
• motivující osobní příplatek, mimořádné odměny a další zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzijní připojištění, indispoziční volno apod.)

Předpokládaný datum nástupu: dle dohody
Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou

Doklady potřebné pro přihlášení do výběrového řízení:
1. přihláška (náležitosti přihlášky: název pracovního místa, jméno, příjmení, titul, datum a místo
narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, datum a podpis)
2. strukturovaný životopis
3. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
4. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
5. personální dotazník a čestné prohlášení (je možno vyzvednout u tajemnice Městského úřadu
Planá nebo stáhnout z webových stránek www.plana.cz - Městský úřad - Volná pracovní místa.

Písemné přihlášky do výběrového řízení přijímá do 30. 9. 2022 tajemnice (podatelna) Městského úřadu Planá, nám. Svobody 1, 348 15 Planá. Přihlášku můžete přinést osobně nebo poslat poštou.
Bližší informace na telefonu č. 374 752 912, 374 752 923

Benefity

Příspěvek na penzijní připojištění
Sick days
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ilona Goby
HR & Marketing

ilona.goby@ameba.eu email
+420 606 374 861 mobile

Naposledy zhlédnuto

Technické pozice | Plzeňský kraj | 29.08.2022