%2Fnabidka-prace%2Fmekr-s-s-r-o%2Fvseobecna-ucetni-id1665402142test

MEKR'S, s.r.o.

Společnost Mekr´s je největším distributorem spojovacího materiálu v ČR, SK. Naše dobré jméno je podloženo dlouholetou prací na budování společnosti, založené na poctivém a seriozním jednání se zákazníky. Společnost má vybudovanou vlastní síť regionálních prodejců a našich služeb využívají významní obchodní partneři ve strojírenství, elektrotechnice, hutnictví a automobilového průmyslu. Mekr's je společnost světového formátu, která dává lidem příležitost.

Všeobecná účetní

Základní údaje

Title:Všeobecná účetní
Místo působení:Královéhradecký kraj
Obor: Ekonomika a účetnictví
Datum:05.10.2022

Společnost Mekr´s je největším distributorem spojovacího materiálu v ČR, SK. Naše dobré jméno je podloženo dlouholetou prací na budování společnosti, založené na poctivém a seriózním jednání se zákazníky. Společnost má vybudovanou vlastní síť regionálních prodejců a našich služeb využívají významní obchodní partneři ve strojírenství, elektrotechnice, hutnictví a automobilového průmyslu. Mekr's je společnost světového formátu, která dává lidem příležitost.

Co vás čeká:

• účtování faktur vydaných, přijatých, pokladny, banky a interních dokladů
• průběžná kontrola hlavní knihy, dokladová inventura účtů dle obratové předvahy
• příprava a sestavování daňových přiznání k DPH
• zpracování statistického výkazu INTRASTAT a dalších statistických výkazů dle ČSÚ
• vedení agendy ISO
• zpracování mzdové, daňové a personální agendy zaměstnanců
• komunikace s úřady

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

• minimálně SŠ s maturitou
• znalost podvojného účetnictví, zákona o DPH a zkušenost s vedením účetnictvím
• praxi v oblasti mezd, znalost mzdové legislativy a zákoníku práce
• znalost práce na PC, Excel, Word
• časovou flexibilitu
• zodpovědnou, pozitivní a pracovitou osobnost

Co vám můžeme nabídnout:

• zaměstnání na HPP
• nástupní plat 40 - 50 000 Kč
• pohyblivé prémie 0-100%
• možnost dalšího profesního růstu
• technické a obchodní zaškolení
• pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
• zázemí silné a stabilní společnosti

Místo pracoviště:
MEKR´S, s.r.o., Regnerova 1101, Úpice

Benefity

Časová flexibilita
Dovolená navíc
Levnější telefonování pro rodinu a blízké
Odborné vzdělávání
Přátelský kolektiv
Pružná pracovní doba
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Technické a obchodní školení
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti
Zkrácený úvazek

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Ekonomika a účetnictví | Královéhradecký kraj | 05.10.2022