%2Fnabidka-prace%2Fmehler-texnologies-s-r-o%2Fdelnik-delnice-nanosove-upravny-id1654694259test

Mehler Texnologies s.r.o.

Společnost Mehler Texnologies s.r.o. se sídlem v Lomnici nad Popelkou hledá do svého týmu zkušeného kolegu / kolegyni na pozici Dělník/dělnice NÚ, řidič/řidička VZV, obsluha linky Sauerssig

Dělník/dělnice nánosové úpravny

Základní údaje

Title:Dělník/dělnice nánosové úpravny
Místo působení:Liberecký kraj
Obor: Dělnické pozice
Datum:29.05.2022

Hlavní náplň práce:
• Obsluha nanášecí linky dle týdenního plánu a závazných pokynů pro tuto linku
• Vedení deníku výroby, spotřeb surovin (adhezivní zátěr )
• Součinnost při opravách linky
• Skládání a nasazování nánosovaných tkanin popř. popisování zbytků a uložení zpět
• Kontrola kotelny + topení linky + chlazení linky
• Součinnost při čištění nebo opravách navazujících výrobních zařízení
( příprava adhezivního zátěru, bačů , práškové pvc směsi )
• Součinnost při přípravě adhezivních zátěrů pro nanášecí linku
• Kontrola útku nánosovaných tkanin a zápis do dokumentace
• Kontrola soudržnosti nánosovaného zboží a zápis do dokumentace
• Lisování a ukládání popř. odvážení lisovaných ořezů , začátků a konců tkanin
• Dobíjení vozíků a tahačů
• Obsluha linky na dávkování granulovaných polymerů
• Čištění filtru chlazení v přípravně adhezivních zátěrů a bačů
• Ukládání a evidence odpadů (včetně taveniny)
• Na odpolední a noční směny chystání surovin, pomocného materiál a ND
• Provádí úklid linky a udržuje pořádek na pracovišti
• Informuje nadřízeného o problémech vyplývajících z jeho činnosti
• Vykonává další činnosti dle pokynů nadřízeného pracovníka v rámci jmenované pozice
• Zodpovídá za dodržování interních a externích předpisů PB a PO na svěřeném úseku

Požadujeme:
• Držitel průkazu na řízení VZV
• Spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost
• Práce v nepřetržitém provoze – 12 ti hodinové směny
• Schopnost rychlého rozhodování
• Vazačský průkaz , jeřábnické zkoušky – výhodou
• Časová flexibilita + ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti
• Zajímavá práce
• Sick days (zdravotní volno)
• Příspěvek na stravování
• Věrnostní odměny/bonusy
• Příspěvek na dovolenou a na Vánoce
• Benefitní karta
• Zaměstnanecké bezúročné půjčky
• Týden dovolené navíc
• Nástup možný ihned

Plat:
30.000 Kč-40.000,-

Benefity

Dovolená navíc
Nadstandarní příplatky za práci v noci
Sick days
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Michaela Hamplová, DiS
HR & Marketing

michaela.hamplova@ameba.eu email
+420 725 708 882 mobile

Naposledy zhlédnuto

Dělnické pozice | Liberecký kraj | 29.05.2022