%2Fnabidka-prace%2Fmeduna-vakuova-kalirna-s-r-o%2Foperator-vyroby-%25e2%2580%2593-obsluha-automatickych-peci-id843test

MEDUNA vakuová kalírna s.r.o.

Jsme moderní zakázková kalírna, která nabízí široké spektrum služeb tepelného a chemicko-tepelného zpracování. Našimi prioritami jsou kvalita poskytovaných služeb, rychlost zpracování a zodpovědné podnikání.

OPERÁTOR VÝROBY – OBSLUHA AUTOMATICKÝCH PECÍ

Základní údaje

Title:OPERÁTOR VÝROBY – OBSLUHA AUTOMATICKÝCH PECÍ
Místo působení:Pardubický kraj
Obor: Výroba a průmysl
Datum:03.05.2022

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Operátor výroby – Obsluha automatických pecí (kalič).

Místo výkonu práce: MEDUNA vakuová kalírna s.r.o., Hostovická 196, Pardubice - Černá za Bory.

Náplň práce:
• obsluha automatických zařízení (kalících a popouštěcích pecí)
• měření tvrdosti, rovinnosti
• práce s PC
• základní údržba zařízení

Požadujeme:
• vyučení
• ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
• PC uživatelská – základní
• přehled v kovových materiálech – výhodou

Nabízíme:
• výborný pracovní kolektiv
• samostatnost při práci
• ohodnocení až 35.000,-Kč
• roční a půlroční prémie (13. plat)
• osobní a týmové prémie
• možnost profesního růstu a kontinuálního odborného vzdělávání
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na ŽP nebo PP
• placené pojištění odpovědnosti zaměstnance
• příspěvek na stravování
• permanentky na sportovní utkání (hokej, basketbal)
• volné vstupy do plaveckého areálu
• multisport karta
• pravidelná školení a vzdělávání v oboru
• firemní akce

Benefity

Dovolená navíc
Podpora vašich zajímavých nápadů
Podporu osobního rozvoje a postupu
Přátelský kolektiv
Příspěvek na penzijní připojištění
Společenské akce
Sportovní vyžití
Stravenky hrazené zaměstnavatelem
Výkonnostní odměny
Zázemí stabilní společnosti

Kontaktní osoba k pozici

Ing. Eva Uchytilová
HR & Marketing

eva.uchytilova@ameba.eu email
+420 601 166 171 mobile

Naposledy zhlédnuto

Výroba a průmysl | Pardubický kraj | 03.05.2022